Pierwszy samochod do 7000 zl i co tu kupic ??? hmm

03 Cze 2009, 19:00

Jak na dobry egzemplarz trafisz to Lanos nie będzie Ci oleju pil i Brava. Ja jestem z reguły bardziej nastawiony na Daewoo Lanosa, oszczędny samochód, tani w utrzymaniu z mocnym silnikiem w młodym roczniku i małym przebiegiem udokumentowanym. Jako, że to ma być Twój pierwszy samochód to chyba musi być mało awaryjny i tani w utrzymaniu, bo wiadomo, że pieniądze na drzewach nie rosną.
Jest ryzyko, jest zabawa...
Smakoszek
Aktywny
 
Posty: 480
Miejscowość: WPN

03 Cze 2009, 19:42

no ja powiem tak masz troche wieksza szanse znalesc Lanosa od 1wlasciciela z malym udokumentowanym przebiegiem bo naprawde takie sztuki sie zdarzaja! A Brave jak bedziesz dobrze szukal tez bys znalazl,a teraz 2przyklady do porownania
[link do oferty na Allegro wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
a na koniec powiem ze do 7000zl kupisz Lanosa 1999 a nawet moze 2000 a Brave jakies 1996-1997
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

03 Cze 2009, 20:47

od dziewczyny...hehe raz kupiłem auto od baby to już więcej nie kupie, musiałem wpakować troche $$$ to zaczeło jeździć, no ale cóż coś za coś przynajmniej cena była dobra heheh utargowałem -3000,-- heheh

[ Dodano: Sro Cze 03, 2009 20:49 ]
barol91 napisał(a):a na koniec powiem ze do 7000zl kupisz Lanosa 1999 a nawet moze 2000


bo każdy chce się pozbyć strucla za jakiekolwiek pieniądze
andrewb25
 

03 Cze 2009, 20:56

czasami to naprawde niemam glowy do tego :???: zapomnialem ze auto od kobiety a przeciez wiem jak moja matka Lanosa zrysowala i tylko potrafila lać do niego paliwo i jezdzic a gdy auto kupilismy bylo w idealnym stanie a teraz przynajmniej jezdzi nim ojciec to jakos to wyglada a co do cen tych Lanosow to tak chodza cenowo po gieldach i wogole
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

03 Cze 2009, 21:12

No tu się zgodzę, po prostu Lanos jest tańszy od Bravki. Najlepiej dla kupującego, to jakby przetestował oba autka, obejrzał dokładnie w środku jak wszystko wygląda, przejechać się, jeśli jest oczywiście taka możliwość i wybrać ten, który mu bardziej przypadnie do gustu :razz: Chociaż generalnie jak bym miał teraz kupować, czy tez wybierać akurat między tymi dwoma to raczej bym wziął Fiacika, bo to już sprawdzona jednostka po prostu. Chociaż muszę przyznać, że kiedyś rozglądałem się za Daewoo, przede wszystkim ze względu na ceny, za jakie można dostać w miare młody egzemplarz. Ale z wyglądu i wnętrza u mnie zdecydowanie wygrywa Brava / Bravo :wink:
Jeżeli wszystko jest pod kontrolą, to znaczy, że jedziesz zbyt wolno.
Quba
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 846
Miejscowość: Nowy Tomyśl
Prawo jazdy: 01 10 2006
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Fiat Marea Weekend
Silnik: 1.9 JTD 110KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

03 Cze 2009, 21:16

no tez wlasnie najlepszy wybor to sprobowac Lanka i Bravke i ktory ci do gustu przypadnie to wezmiesz
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

03 Cze 2009, 22:00

no chyba ta bravke wezme ale jeszcze nie jestem do konca pewny :P
bede jeszcze szukal czegos a moze fajna byla by mazda 323f no rocznik starszy napewno kupie niz brava ale podobno mazda jest dobra i nie zawodna tylko nie wiem jak z czesciami do niej
kamil3k1991
Nowicjusz
 
Posty: 45
Miejscowość: ok Żywca

03 Cze 2009, 23:27

w maździe leci zawieszenie strasznie..szczególnie z tyłu...a co powiesz o nissanie sunny? autko przyzwoite, mało pali, wytrzymałe, części dostępne.. :lol:
lewyy
Nowicjusz
 
Posty: 10
Miejscowość: Łódź

03 Cze 2009, 23:31

golf3 bedzie moim zdaniem najlepszy obszerny wybór tuningowy idealny na nasze drogi z przyzwoita jazda niewiele spali
Z resztkami tchu...
<3 civic <3 DOHC VTEC <3
TOLEDO
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 249
Miejscowość: Warszawa - Marysin

04 Cze 2009, 05:57

a co powiesz np na polo lub ibize ?
kamil3k1991
Nowicjusz
 
Posty: 45
Miejscowość: ok Żywca

04 Cze 2009, 14:11

tuningowany golf III jest zazwyczaj po wiejsku więc zal
Loosmo
Początkujący
 
Posty: 155

04 Cze 2009, 14:23

odrazu tam wies,po co duzo tuningowac nie wystarcza ciemne szyby i jakies fajne alumki??
Zreszta jak rozbijesz golfa czy cos to bez problemu znajdziesz czesci do niego bo duzo ich jezdzi po naszych drogach,a z tych dwoch co jeszcze podales to obydwa sa dobre ale bardziej jakos bym obstawal za ibi :wink:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

04 Cze 2009, 15:30

no ja golfa III to nie chce nie podoba mi sie to wcale . ale Polo juz jest ladniejesza albo ta ibiza

[ Dodano: Czw Cze 04, 2009 15:33 ]
to jesli by ktos mogl to niech powie cos o tym polo czy sie oplaca ten samochod kupic lub ibize ?
kamil3k1991
Nowicjusz
 
Posty: 45
Miejscowość: ok Żywca

05 Cze 2009, 21:07

no i po co przyciemniać szyby jak jakiś burak?
samochód jest ładny taki jak jest
jak już się chce tuningować to porządne auto a nie
Loosmo
Początkujący
 
Posty: 155