Po wymianie wahaczy przednich w Mondeo MK1

po wymianie wahaczy przednich w Mondeo MK1

25 Mar 2011, 22:42

Witam.Wymieniłem wahacze przednie.Półosie nie były demontowane.W trakcie tej samodzielnej pracy wysuwały się .Starałem sie je "wepchnąć" na swoje miejsce,ale chyba coś źle zrobiłem,bo po włączeniu biegu koła nie obracają się.:( Coś jest nie tak,ale co?
stanislaw10112
Nowicjusz

Miejscowość: tczew

Re: Po wymianie wahaczy przednich w Mondeo MK1

25 Mar 2011, 22:47

stanislaw10112 napisał(a):.:( Coś jest nie tak,ale co?

Wjedz na kanał a dokładnie zobaczysz.Półos która sie nie obraca jest wysunięta-rozłączona na przegubie przy kole lub skrzyni biegów.Temat taki przerobiłem w T4... :wink:
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wielofunkcyjny SUV kompaktowy - SsangYong XLV Wielofunkcyjny SUV kompaktowy - SsangYong XLV
    W odpowiedzi na wzrost rynku kompaktowych SUV-ów SsangYong wypuścił w 2015 r. Tivoli, pierwszy swój mały SUV, który natychmiast stał się jej najbardziej popularnym nowym modelem. W ostatnim roku wyprodukowano ...
    Ciekawe pomysły na prezent dla niego od MINI Ciekawe pomysły na prezent dla niego od MINI
    MINI Folding Bike Lime to wszechstronny środek transportu stanowiący idealne połączenie stylu, designu i nowoczesności. Dzięki aluminiowej ramie, ośmiu przełożeniom oraz 20-calowym kołom jaskrawozielony składany rower jest ...

•  
    • Suzuki SX4
      Nissan S15
      Blue Thunder - Monster Truck, 18
      Honda Civic V, czerwona