Poszukuje samochodu w przedziale 12- 16 tysięcy przez szkode całkowitą

15 Maj 2022, 16:31

Jeśli szukasz bravo w pakiecie sport odezwij się do mnie na priv.
Zerds
Nowicjusz

15 Maj 2022, 17:06

napisałem
kulukaj
Początkujący

Auto: Nie mam

18 Maj 2022, 15:00

Witam udało sie kupić z 1 ręki samochód za 16500zł 2008 rok 1.9 TDI 116KM z chipem na 136KM 325 tysięcy przebiegu w 2011 sprowadzony do Polski i tam jeden własciciel do 2021. Auto kupiłem od mojego mechanika wymieniony rozrząd olej 5w30 bez rdzy, udokumentowany przebieg w 2013 miał juz 215 tyś. Samochód sprowadzony z Niemiec. Miernikiem wszystko oryginal radio nie potrafię go spolszczyć uważam że samochód za tą cene to bardzo dobra cena nic nie tłucze nic nie huczy, nowy akumulator opony 2020 Goodyear + 2021 Dębica zimowe. Podobno w takim stanie samochody te chodzą drożej. Dziekuje jakos znowu sie przyfarciło. Auto bez wkładu na razie ani w przeguby ani w elektronikę
kulukaj
Początkujący

18 Maj 2022, 15:58

Z tego co opisałeś wygląda na to że zrobiłeś całkiem dobry interes :) oby służył niezawodnie jak najdłużej :ok:
Rokiko
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 23

18 Maj 2022, 16:12

Dziekuje w cenie dwa kluczyki oryginalne scyzoryki OC do 2023.03 z NNW Asistance 500KM na terenie Polski blachy ta sama rejestracja co mieszkam to tez taniej, to przechodzi czy tylko samo OC? Szarpaki zdał na 70-75 procent procent amortyzatory jedynie co to z tyłu troche tarcze za kilka tys km przydaloby sie zmienić. ?Czy silnik to polecana jednostka? Na co uwazac w tym aucie w razie w podobno "lepszy od 2.0 TDI" Pozdrawiam
kulukaj
Początkujący

18 Maj 2022, 19:53

Rokiko napisał(a):Z tego co opisałeś wygląda na to że zrobiłeś całkiem dobry interes :) oby służył niezawodnie jak najdłużej :ok:

To mi się podoba :D , jak już jest na forum to "zrobiłeś dobrze" ale co dobrze ? Widziałeś auto, znasz je ?

kulukaj jak byłbyś moim kolegą na 100% nie poleciłbym Ci takiej moto opcji. Może jak bym znał auto czyli wiedziałbym co było robione to powiedziałbym kochasz audi, ryzykuj bierz a tak :lol:
Oczywiście może Ci się uda ale kalkulacja ryzyka wygląda max żle.

No ale nic trzeba Ci życzyć szczęścia i dobrego mechanika :ok:
szybki
Moderator - Tuning

Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Naklejka z numerem rejestracyjnym na szybę i karta pojazdu znikają
    Naklejka z numerem rejestracyjnym przyklejana na przednią szybę w prawym dolnym rogu oraz karta pojazdu staną się przeszłością. Od tego czasu nie otrzymamy tych dokumentów podczas rejestracji auta. Dlaczego nie będą ...
    Bateria magnezowa. Czy nowa technologia zastąpi baterie litowo-jonowe?
    Naukowcy z Toyota Research Institute of North America (TRINA) oraz University of Houston opracowali nową katodę i nowy elektrolit do baterii magnezowych. Wyniki prac zostały opublikowane w czasopiśmie naukowym Nature Energy. ...

• 18 Maj 2022, 20:27

szybki napisał(a):kulukaj jak byłbyś moim kolegą na 100% nie poleciłbym Ci takiej moto opcji.

a co z nim jest nie tak?
    Trevor
    Początkujący

Prawo jazdy: 09 10 2010
    Przebieg/rok: 14tys. km
    Auto: Opel

18 Maj 2022, 20:35

Rozumiem to sie troche wpakowałem niestety ale może koszt zakupu troche rekompensuje resztę i cały komplet z samochodem czyli opony 2000zł Goodyear, brak śladów po wypadku w razie ewentualnej sprzedaży. Gorzej jak mówisz z utrzymaniem ale ciekawe może jednak wyjdzie lepiej niz zajechane BMW E46 w ktore 7 tysiecy poszło w 2,5 roku
    kulukaj
    Początkujący

18 Maj 2022, 21:12

kulukaj napisał(a):Rozumiem to sie troche wpakowałem

To się okaże :ok:
    Może będzie git :mrgreen:
    kulukaj napisał(a):cały komplet z samochodem czyli opony 2000zł Goodyear, brak śladów po wypadku w razie ewentualnej sprzedaży

Niby tak.
    kulukaj napisał(a):może jednak wyjdzie lepiej niz zajechane BMW E46 w ktore 7 tysiecy poszło w 2,5 roku

Jak nie miałeś diesla BMW to trochę wpadłeś z deszczu pod rynnę.
    Trevor napisał(a):a co z nim jest nie tak?

A co jest tak :D ?
    szybki
    Moderator - Tuning

18 Maj 2022, 21:15

Najważniejsze ze mam chętnego kupca jest to wlaściciel w dowodzie mój ojciec co w rodzinie to nie zginie :)
    kulukaj
    Początkujący

18 Maj 2022, 23:03

szybki napisał(a):A co jest tak ?

Obok 1,8T powiedzmy, jedyny silnik godny polecenia, minus to skrzynka 5-tka i osiągi niezbyt.
    Ale dla Ciebie może lepszym jest 2,5 TDI
    Trevor
    Początkujący

Prawo jazdy: 09 10 2010
    Przebieg/rok: 14tys. km
    Auto: Opel

19 Maj 2022, 07:48

Trevor napisał(a):Obok 1,8T powiedzmy, jedyny silnik godny polecenia, minus to skrzynka 5-tka i osiągi niezbyt.
    Ale dla Ciebie może lepszym jest 2,5 TDI

Proszę Cię już nie upierają się. Autor tematu był ugryziony przez e46 bo włożył 7k gdzie przy przechodzonym dieslu z niewiadomą serwisową jest to pstryknięcie na dzień dobry. Nie wspomnę jak coś byłoby grubszego do roboty.
    Temat jest prosty ryzyko drogich napraw jest max duże w żaden sposób małe spalanie tego nie zrekompensuje a do tego wartość auta jest mała.

Takie auto jest dobre jak znasz je z każdej strony od lat a nie zobaczyłeś je pierwszy raz w życiu.
    szybki
    Moderator - Tuning