Powodz w punto s

Powodz w punto s

22 Lip 2011, 21:16

witam, mam problem z punto s, rocznik 98, 1,1 benzyna + gaz. mianowice zaczal mi przeciekac szyberdach, mam zepsuta dzwignie od niego i nie wiem czy da sie dokupic taka sama?! wlasciwie sie zastanawialam czy nie kupic calego szyberdachu ale widzialam ze sa same elektryczne z oslona - ja w moim nie mam elektryki ani oslony.. prosze o rady :cry:
isiee
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Testy systemu zdalnego sterowania samochodem - Audi Testy systemu zdalnego sterowania samochodem - Audi
    Praktyczne testy systemu zdalnego sterowania samochodem, przeprowadzone przez Audi przed trzema tygodniami na targach Consumer Electronics Show (CES) w Las Vegas, spotkały się z dużym zainteresowaniem. Teraz producent po ...
    Czy drony złapią piratów drogowych na gorącym uczynku? Czy drony złapią piratów drogowych na gorącym uczynku?
    Drony już wkrótce mogą przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego. W Polsce i na świecie testowane są różne zastosowania dla tych urządzeń. Dzięki nim policja ma szansę stwierdzić, czy uczestnicy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Subaru Impreza STI
      MINI Clubman Bond Street, tył