Pożyczanie pieniędzy

Pożyczanie pieniędzy

08 Lut 2016, 22:34

Braliście kiedyś pożyczkę w firmach które nie są bankami (tzw. chwilówki)?? Jakie macie danie na temat takich firm.
mazi88
Nowicjusz

Miejscowość: Kuźnia

Re: Pożyczanie pieniędzy

09 Lut 2016, 10:09

Uważam, że sto razy lepiej jest pożyczyć od znajomych czy rodziny niż brać taką chwilówkę.
Maciek77
Początkujący
Awatar użytkownika

Auto: Toyota Corolla

Re: Pożyczanie pieniędzy

24 Lut 2016, 01:45

Ja w wonga dwa razy i krzywda mi się nie stała. Spłaciłem co trzeba w terminie. Wszystko na jasnych zasadach, więc bez stresu jak potrzebujesz.
dorian
Nowicjusz

Auto: Audi A4
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak uczyć dzieci bezpieczeństwa na drogach? Jak uczyć dzieci bezpieczeństwa na drogach?
    Aby skutecznie uczyć dzieci w wieku od 4 do 12 lat odpowiedniego zachowania w zakresie bezpieczeństwa ruchu, trzeba wiedzieć o ograniczeniach związanych z wiekiem oraz o tym, że nikt nie zrobi tego tak skutecznie jak rodzice ...
    Mercedes-Benz A 45 AMG fascynujący samochód kompaktowy Mercedes-Benz A 45 AMG fascynujący samochód kompaktowy
    Po raz pierwszy w historii sportowy oddział Mercedes-Benz prezentuje fascynujący samochód kompaktowy. A 45 AMG to element strategii "AMG Performance 50", stworzonej dla uczczenia 50. urodzin AMG w 2017 roku. Do jego ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Volkswagen Golf VII, przekrój nadwozia, wzmocnienia
      Alfa Romeo 156 2,4 JTD Multi-Jet 200KM - Qki007
      Chevrolet Corvette - palenie gumy
      Nissan Patrol GU4