Prawdziwa czy atrapa ... ??

Prawdziwa czy atrapa ... ??

24 Lut 2008, 17:42

Witam!
Mam pytanie, które kieruję do osób które kiedykolwiek strzelały z broni palnej i pistoletu hukowego tzw. straszaka. Czy strzały ze straszaka są takie same jak strzały z normalnego pistoletu na ostrą amunicję ?? Czy jego wyglad jest równie realistyczny ?? A może macie takie pistolety hukowe godne polecenia ??
Proszę o odpowiedź PZDR :twisted:
sirf3ar
Początkujący
Awatar użytkownika

Auto: Nie mam

Re: Prawdziwa czy atrapa ... ??

16 Mar 2008, 04:04

Co do wyglądu to pistolety robią już bardzo podobne. CO ma znaczyć to, czy strzały ze straszaka są takie same jak z normalnego?? O głośność chodzi, wrażenia czy co?? Sam strzał, huk jest ten sam, tyle że nie ma naboju :)
GDYBY PRZEDNI NAPĘD BYŁ LEPSZY TO CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH :)
Bryann
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Jawor
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

15 lat sukcesów Toyoty Prius 15 lat sukcesów Toyoty Prius
    15 lat temu została zaprezentowana pierwsza generacja Toyoty Prius, której debiutowi towarzyszyło hasło "w samą porę na 21 wiek". Półtorej dekady później, najlepiej sprzedający się samochód hybrydowy ...
    Nowy Lexus IS - zestaw elementów podnoszących bezpieczeństwo Nowy Lexus IS - zestaw elementów podnoszących bezpieczeństwo
    Lista wyposażenia standardowego nowego Lexusa IS obejmuje najszerszy z segmencie kompaktowych sedanów zestaw elementów podnoszących bezpieczeństwo. Te intuicyjne w obsłudze funkcje łączą optymalne wspomaganie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Volkswagen Golf II, Tuning Rat Style
      Drift, Nissan 200SX, bok
      Toyota Shelby GT86, przód
      Zmiana Koloru VW Touran