Prawdziwa czy atrapa ... ??

Prawdziwa czy atrapa ... ??

24 Lut 2008, 17:42

Witam!
Mam pytanie, które kieruję do osób które kiedykolwiek strzelały z broni palnej i pistoletu hukowego tzw. straszaka. Czy strzały ze straszaka są takie same jak strzały z normalnego pistoletu na ostrą amunicję ?? Czy jego wyglad jest równie realistyczny ?? A może macie takie pistolety hukowe godne polecenia ??
Proszę o odpowiedź PZDR :twisted:
sirf3ar
Początkujący
Awatar użytkownika

Auto: Nie mam

Re: Prawdziwa czy atrapa ... ??

16 Mar 2008, 04:04

Co do wyglądu to pistolety robią już bardzo podobne. CO ma znaczyć to, czy strzały ze straszaka są takie same jak z normalnego?? O głośność chodzi, wrażenia czy co?? Sam strzał, huk jest ten sam, tyle że nie ma naboju :)
GDYBY PRZEDNI NAPĘD BYŁ LEPSZY TO CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH :)
Bryann
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Jawor
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

PODSUMOWANIE i SPIS MODELI - Koszty utrzymania PODSUMOWANIE i SPIS MODELI - Koszty utrzymania
    Na tej stronie znajdziesz spis ponad 350 modeli samochodów w około 90 zestawieniach. Abarth: Grande Punto 1,4 T-Jet Alfa Romeo: 147 2,0 TS 147 3,2 GTA 156 1,9 JTD 159 1,8 159 1,9 JTDm 166 3,0 Audi: A2 1,6 FSI A3 8L ...
    Pamiętaj o skrobaczce i szczotce do odśnieżenia samochodu Pamiętaj o skrobaczce i szczotce do odśnieżenia samochodu
    Zimą, parkując auto na zewnątrz, musimy liczyć się z tym, że zastaniemy nasz samochód pokryty śniegiem czy nawet lodem. Aby poradzić sobie z tymi niespodziankami i odpowiednio przygotować samochód do jazdy potrzebujemy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Renault Megane
      VW Polo, tył
      Maluch 126p - kora,  Skaryszew 2012
      Gran Turismo Polonia 2009 Poznań