Prawdziwie sportowe auto, a nie z wyglądu - cena 50-90 tys.

25 Kwi 2012, 15:03

Oczywiście że nie. To "tylko" hothatch. Co prawda jest mocny m autem, ale ciągle nie jest to auto sportowe. Możesz się pochwalić egzemplarzem, chętnie ocenimy:) Sprawdzałeś VIN, w aso, mierzyłeś podłogę, geometrię?
pkierownik
Nowicjusz
 
Posty: 41
Prawo jazdy: 18 08 2010

25 Kwi 2012, 16:24

Mam zamiar jechać dopiero w piątek, auto z komisu, ale kolega taty, więc może jakieś upusty będą :P
hipekXD
Nowicjusz
 
Posty: 10
Prawo jazdy: 18 11 2011

26 Kwi 2012, 14:51

Jeszcze ja coś dodam. Mam kumpli co mają civica type r i golfa GTI. Jeździłem obydwoma i zdecydowanie jestem za hondą. Kolega ma przejechane 120 tyś i praktycznie nic . Auto w miarę pali. Golf to nudne auto szczególnie w środku, nic w nim nie zmieniają . Honda się wyróżnia.
I-vtec to bardzo udane silniki a wkręcanie ich na obroty to czysta przyjemność no i jeszcze wnętrze które robi wrażenie :)
Sam oceń

[Aby zobaczyć film musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]


A tutaj przykładowy link tyle że autko 3 drzwiowe niestety :/

[link do oferty na Allegro wygasł]

A tu możesz zobaczyć jak silnik słychać co prawda mugen trochę lepszy ale dźwięk silnika ten sam :)
Od 1:58 sobie puść, ale największe wrażenie i tak jest gdy samemu się jedzie tym samochodem :)

[Aby zobaczyć film musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

sro12345
Nowicjusz
 
Posty: 41
Prawo jazdy: 01 01 2001
Auto: Skoda Superb II Kombi 1.8 TSI
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...