Problem GAZ

Problem GAZ

01 Lut 2010, 21:03

Witam , jestem nowym forumowiczem. Zakupiłem Seata Leona 1999r, Silnik 1.6 8V SR, Ma zamontowaną instalację gazową ale nie wiem której generacji, wiem że to jedna z pierwszych sekwencji. Byłem u gazownika znajomego, powiedział że na gazie pracuje na dwa cylindry, ponieważ siedzi komputer sterujący, to pierwsza usterka, a druga to że reduktor troche przepuszcza ale z tym sobie poradzi. Instalacja została założona w 2003 roku podaje parametry montowała firma Abart. Instalacja kosztowała ponad 4tyś, wszystko sprawne prócz tych dwóch elementów, w zasadzie bardzo zależy mi na tym komputerze, mam pytanie czy ja go gdzieś moge kupić? Może używany Pomóżcie?
1.Centrala MICRO STORM/BLITZ BRC
2.Elektrozawór GPL ET98 BRC
3. Kabel elektrozaworu na wielozawór BRC
4.Kabel sensora hali P/S wielozaworu
5.Kit bazowy FLY Uniwersalny
6.Maskownica zaworu tankowania
7.Przewód gazowy o6 Cu w osłonie
8.Wielozawór BRC TOR 180/30 Europa
9.Zawór tankowania BRC
10.Zbiornik TOR 204/630/47l
roberto149
Nowicjusz

Miejscowość: Legnica

Re: Problem GAZ

08 Lut 2010, 18:38

W Legnicy masz przedstawiciela firmy Czakram która jest importerem BRC ( bo takę masz instalację ) i niech Ci polecą jakiś warsztat w okolicy .
wrocek66
Początkujący

Miejscowość: Wrocław
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jesień i niespodziewane leśne zwierzęta na drodze Jesień i niespodziewane leśne zwierzęta na drodze
    Teraz, kiedy zmierzch zapada dużo szybciej, a dodatkowo pogoda potrafi być mglista i deszczowa, łatwo można nie zauważyć zwierzęcia wybiegającego na jezdnię. Większość dzików, saren i innych leśnych zwierząt ginie ...
    XV Moto-Piknik Olsztyn Dajtki 2009 / relacja XV Moto-Piknik Olsztyn Dajtki 2009 / relacja
    9 sierpnia na lotnisku Dajtki w Olsztynie odbył się XV Moto-Piknik. Pomimo tego, że piknik trwał tylko jeden dzień, nie zabrakło na nim atrakcji. Oprócz największych imprez jak Eliminacje Mistrzostw Polski Car Audio ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      GTP Light
      Jaguar