Problem z maską Mercedes klasa A rocznik 2009

problem z maską Mercedes klasa A rocznik 2009

04 Lis 2014, 16:04

Witam. Nie wiem czy to dobry dzial. Mam problem z otworzeniem maski. Wiem, ze linka nie jest zerwana. Problem w tym, że oderwał się uchwyt pod maską, dzięki ktoremu moglam ją do konca otworzyc. Calkowicie odlecial. Gdy pociagam za klamke otwierania maski pod kierownicą to ona oczywiscie odskakuje, ale potem nie mam jej czym do konca otworzyc, bo ten uchwyt odlecial i nie moge jej podwazyc. Wie ktos czy to mozna naprawic i jak?
InterTechne
Obserwowany

Auto: Mercedes A

Re: problem z maską Mercedes klasa A rocznik 2009

04 Lis 2014, 22:37

Musisz zajrzeć przez tą szczelinę powinno być widać ten uchwyt od którego ułamana została rączka. Z pomocą długiego śrubokręta i latarki powinno udać się ją otworzyć.
Kacper
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 3343
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Opel Mokka otrzymał pięć gwiazdek w testach Euro NCAP Opel Mokka otrzymał pięć gwiazdek w testach Euro NCAP
    Niezależna organizacja konsumencka Euro NCAP (Europejski Program Oceny Nowego Pojazdu) przyznała kompaktowemu SUV-owi Mokka pięć gwiazdek. A zatem kolejne auto wyprodukowane przez Opla otrzymało od Euro NCAP najwyższą ocenę. ...
    Nie holuj bez sensu.... Kiedy warto wezwać pomoc drogową? Nie holuj bez sensu.... Kiedy warto wezwać pomoc drogową?
    Kiedy znajomy (albo nieznajomy) prosi o zaholowanie go do warsztatu, nie zawsze wiadomo jak się zabrać do roboty. Bierzemy kawał liny, zaczepiamy o coś i… nasza pomoc zamienia się w "niedźwiedzią przysługę" jeżeli ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      Infiniti Q50
      GTP Light
      Jaguar