Problem z myszami

Re: Problem z myszami

14 Lis 2018, 16:14

Próbowałeś używać samochodowy odstraszacz Viano, do podłączenia pod akumulator? Ewentualnie są jeszcze takie pułapki lepowe sakarat na gryzonie, można je umieścić w środku. Lep jest skuteczny, mogę polecić bo sam używałem. Odstraszacza Viano nie stosowałem, ale słyszałem od znajomego, że też jest ok.
Hybryda2018
Obserwowany

• Re: Problem z myszami

15 Lis 2018, 15:02

Jest pełno dostępnych odstraszaczy na małe zwierzęta podłączanych bezpośrednio po akumulator lub takich na baterie których nie musisz nigdzie podłączać i wystarczy umieścić w odpowiednim miejscu i raz na jakiś czas wymienić baterie.
    Cichy77
    Stały forumowicz

Zdjęcia: 10
    Auto: Nie mam

15 Lis 2018, 15:50

A te odstraszacze działają? Widziałem kiedyś test jednego, koleś na swoim szczurze testował a ten go wąchał, tak odstraszał :D

Już lepiej chyba jakieś zapachowe/pułapki mieć.
    galakty
    Forumowicz VIP

Zdjęcia: 1
    Prawo jazdy od: 23 08 2012
    Auto: Megane I PHII
    Silnik: 1.6 16V 110
    Paliwo: Benzyna
    Typ: Hatchback
    Skrzynia biegów: Manualna
    Rok produkcji: 1999

15 Lis 2018, 16:25

galakty napisał(a):A te odstraszacze działają?
    Ja tego nie testowałem :) co do zapachowych to wiem że np. wystarczy położyć sierść psa chyba i powinno pomóc. Tylko na ile to się zda w samochodzie tego nie wiem.

Z drugiej strony ktoś mi kiedyś powiedział że np. na kreta warto wziąć ludzkie włosy i włożyć mu do nory ale to niestety nie działało ;/ sam testowałem z ciekawości.
    Cichy77
    Stały forumowicz

15 Lis 2018, 17:23

Na kreta podobno jakaś guma do żucia działa :naughty:
    galakty
    Forumowicz VIP

Zdjęcia: 1
    Prawo jazdy od: 23 08 2012
    Auto: Megane I PHII
    Silnik: 1.6 16V 110
    Paliwo: Benzyna
    Typ: Hatchback
    Skrzynia biegów: Manualna
    Rok produkcji: 1999

16 Lis 2018, 10:54

galakty napisał(a):Na kreta podobno jakaś guma do żucia działa
    Tego nie słyszałem :) ale wracając do tematu dobrze jest zawsze przetestować w swoim środowisku kilka metod i sprawdzić która w naszym przypadku najlepiej sprawdzi się.
    Cichy77
    Stały forumowicz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Paliwo można produkować nawet z wody morskiej Paliwo można produkować nawet z wody morskiej
    Naukowcy z Uniwersytetu Stanforda opracowali nowatorską metodę produkcji wodoru z wody morskiej z użyciem energii elektrycznej. Rozpowszechnione dziś elektrolizery wymagają stosowania czystej wody, gdyż woda morska powoduje ...
    BYD e6 - elektryczny samochód o dużym zasięgu BYD e6 - elektryczny samochód o dużym zasięgu
    Pierwsza w Polsce prezentacja w pełni elektrycznego samochodu BYD e6 odbyła się w dniach 9 – 10 lipca w czasie konferencji "2012 International Symposium on Electric Vehicles – Triple Helix Activity Research; Energy-Technology; ...

•  
    • Warto przeczytać