Problem z obrotami opel astra ll

problem z obrotami opel astra ll

26 Cze 2011, 21:58

witam mam problem z moja astra jest to rocznik 2001 silnik 1400 bez gazu .gdy go odpalam obroty sa na poziomie 1400 po okolo 2 min spadaja do 1000-1100 gdy rusze przy zmianie bigu np z 2 na 3 auto ma np 1800 obrotow to po wcisnieciu sprzegla obroty wedruja na okolo 2500 tam sie zatrzymuja na okolo dwie sekundy i spadaja do normalnego poziomu i tak sie dzieje na kazdym biegu i niewazne czy auto jest zimne czy cieple bylem juz u kilku mechanikow i oni nie znalezli problemu byl podpinany pod komputer ale nic nie wykrylo mial tez czyszczona przepustnice i tez nic prosze o pomoc jesli ktos sie spotkal kiedys z czyms takim
mariowost
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nagroda Nagroda "Design Trophy" dla Audi A3 i A1 Sportback
    W plebiscycie "Auto Trophy 2013", dwa modele marki Audi bezkonkurencyjnie pokonały rywali. Prawie 31 procent, spośród ponad 24 tysięcy biorących w nim udział czytelników niemieckiego magazynu Auto Zeitung, w ...
    Nissan LEAF ustanawia rekord jeździe na wstecznym w Goodwood Nissan LEAF ustanawia rekord jeździe na wstecznym w Goodwood
    Wielokrotnie nagradzany Nissan LEAF pobił kolejne rekordy. Nissan LEAF ustanowił rekord na dystansie 1,6 km, jadąc tyłem. Nissan LEAF najszybszym samochodem na dystansie 1 mili na wstecznym. Rekord ustanowiony podczas Goodwood ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11
      MINI Clubman Bond Street, tył