Problem z odpaleniem mazdy 121 benzyna

problem z odpaleniem mazdy 121 benzyna

26 Lip 2013, 17:47

Witam .Problem wyskoczył tak z nienacka , przekręcam kluczyk i tylko pyka przekaznika rozrusznik nawet nie zaskoczy .Pytam bo jestem zielony dostałem go w prezencie i nie wiem od czego zacząć -oczywiście chciałbym sam go naprawic w miare możliwości ..Aha jak wymontować rozrusznik w mazdzie 121 ?
Pozdrawiam i licze na info zwrotne
arcodan
Obserwowany

Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Mazda 121
Silnik: 1300
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997

Re: problem z odpaleniem mazdy 121 benzyna

29 Lip 2013, 12:57

arcodan napisał(a):przekręcam kluczyk i tylko pyka przekaznika rozrusznik nawet nie zaskoczy

Tak się bardzo często dzieje przy rozładowanym akumulatorze? Sprawdzałeś go jakie ma napięcie?
ArteK
Forum Samochodowe

Zdjęcia: 10603
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy od: 12 12 1996
Przebieg/rok: 23tys. km
Auto: Toyota Yaris, Grand Voyager
Silnik: 1.3 VVTi, 3.3 V6
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Opel Cascada - efektowny kabriolet na każdą pogodę Opel Cascada - efektowny kabriolet na każdą pogodę
    Nowy Opel Cascada to elegancki, czteromiejscowy kabriolet o wydłużonej sylwetce z wysokiej jakości miękkim dachem. Jako jeden z czołowych modeli Opla Cascada wyróżnia się nie tylko gabarytami (długość: prawie 4,7 m), ...
    Kompromis na drodze - rowerzyści kontra kierowcy Kompromis na drodze - rowerzyści kontra kierowcy
    Wiosną wiele osób przesiada się na rower. Rowerzyści są pełnoprawnymi uczestnikami ruchu drogowego – to fakt, który kierowcom samochodów często trudno zaakceptować. "Każdego roku na polskich drogach ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Subaru Impreza STI