Problem z wskaźnikiem w butli ?

Problem z wskaźnikiem w butli ?

25 Cze 2007, 18:45

Posiadam poloneza caro 1.5GLE i wystąpił problem ze wskazaniem licznika w butli. Obecnie mam jakieś 8 litrów (po przeliczeniu ile przejechałem i ile zatankowałem) i pokazuje mi 3/4 stanu. To jest niemożliwe !!! Na wskazówce jest taki wałeczek metalowy, przesunąłem go ale to nic nie pomogło(działa to na jakiś elektromagnes - nie wiem). Dzieje się to od jakiegoś czasu ale nie zauważałem bo paczyłem na kilometry na liczniku deski rozdzielczej. Instalacja LOVATO ma już z 6 latek więc morze to być już wina "starości" ??
rafalpg
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowy bolid Lexusa na bazie koncepcyjnego Lexusa LF-CC Nowy bolid Lexusa na bazie koncepcyjnego Lexusa LF-CC
    Lexus ogłosił, że w roku przyszłym – zbudowany na bazie koncepcyjnego Lexusa LF-CC bolid będzie brał udział w wyścigach Super GT. Nowy, hybrydowy samochód będzie rywalizował w klasie GT500 i zastąpi Lexusa SC430, ...
    Skoda Octavia - sukces marki ostatniego dwudziestolecia Skoda Octavia - sukces marki ostatniego dwudziestolecia
    Octavia jest podstawą powodzenia SKODY. Model ten przyniósł sukces marce w ciągu ostatniego dwudziestolecia. W 2012 roku auto zostało uznane za bestseller SKODY, stanowiąc aż 44 proc. jej światowych dostaw. SKODA Octavia ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      Autosacrum 2009
      S2020005
      Subaru Impreza STI