Problem ze stacyjką - Vectra B

15 Mar 2009, 13:05

Witam. Mam problem z odpaleniem mojego opla, gdy przekręcam kluczyk samochód wogóle nie reaguje. Czym moze być to spowodowane. Czy ktoś pomoze?? pozdrawiam
djpele87
Nowicjusz

Miejscowość: Łubiana
  • 15 Mar 2009, 13:52

A odbiorniki,które są zasilane z pominięciem stacyjki np.awaryjne działają,czy też nie?
    Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
    MotoAlbercik
    Moderator
    Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1188
    Miejscowość: Tychy
    Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
    Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
    Paliwo: Benzyna + LPG
    Typ: Terenowy
    Skrzynia biegów: Automatyczna
    Rok produkcji: 2000

15 Mar 2009, 15:51

Miałem podobny problem i u mnie nawaliła stacyjka,podejrzewałem jednak,że odpieła lub poluzowała mi się cała wiązka przewodow biegnących do stacyjki,wchodzą na wcisk ,czasami tak też się zdarza.
    PhantomASA1
    Forumowicz VIP

Zdjęcia: 1
    Miejscowość: Z prawdy :)

15 Mar 2009, 18:59

sprawdź czy jak kluczyk przekręcisz do końca używając więcej siły niż normalnie czy wtedy załapie. Na końcu stacyjki jest plastik który z biegiem lat wyrabia się, aż w końcu jest na tyle duży luz że nie odpalisz auta bo nie będzie styku.
    adamires
    Początkujący

Miejscowość: World
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Tapicerka z włókien pochodzących z recyclingu politereftalanu etylenu
    Gdy w latach 40. brytyjscy naukowcy opracowali pierwsze tworzywo oparte na politereftalanie etylenu, uznano to za wielki sukces i przełom w chemii i przemyśle. W 1973 roku Amerykanin Nathaniel Wyeth wynalazł butelkę do napojów ...
    Ogniwa paliwowe Toyoty zasilają budynki
    Dążąc do zmniejszenia emisji dwutlenku węgla związanej z działaniem firmy, Toyota uzupełniła system zasilania zakładu Honsha w prefekturze Aichi o pionierskie rozwiązanie wykorzystujące stacjonarne wodorowe ogniwa paliwowe. ...

•