Problem ze sterownikiem benzyna- gaz(wtrysk)

Problem ze sterownikiem benzyna- gaz(wtrysk)

17 Lut 2009, 14:30

Mam małe pytanko na temat sterownika benzyna-gaz(wtrysk) STAG2-W. Czy to jest dobry schemat podłączenia. Sterownik Autogaz- wtrysk Stag2-W. Biały- czujnik poziomu gazu. Niebieski- reduktor-elektrozawór gazu- symulator. Żółty- elektrozawór benzyny. Brązowy- cewka zapłonowa. Czerwony-bezpiecznik - stacyjka. Czarny-masa. Z góry dziękuje za pomoc. :)
krzys23
Nowicjusz

Re: Problem ze sterownikiem benzyna- gaz(wtrysk)

04 Mar 2010, 21:04

Witm Krzys23 mam pytanie, identyczne auto jak Twoje i problem ten sam, próbuję naprawić sam auto, może dowiedziałeś czegoś na temat zawieszania się silniczka krokowego, u mnie działa w identyczny sposób, gdy go pogazuję, rozłącza się, gdy odłącze styki i podłącze je spowrotem jest ok, Do tego problem z paliwem podejrzewam że związany ze sterowaniem przepustnicy a co dalej idzie za tym silniczek krokowy. apropo wymieniłem na nowy, przewody ok i bez zmian. Proszę o odpowiedź, dziękuję.
tomek123
Nowicjusz

Miejscowość: Mazury
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mitsubishi Mirage wybrany Samochodem Roku 2013 Mitsubishi Mirage wybrany Samochodem Roku 2013
    Nowy, miejski model Mitsubishi Mirage (w Europie znany jako Space Star) otrzymał tytuł "Car of the Year " za rok 2013, podczas gdy Pajero Sport wygrał w kategorii "Najlepszy samochód typu SUV 2WD z silnikiem benzynowym", ...
    SKODA Superb - nowy wygląd i mniejsze zużycie paliwa SKODA Superb - nowy wygląd i mniejsze zużycie paliwa
    SKODA rozpoczyna kolejny etap swojej ofensywy modelowej SKODĄ Superb. Model flagowy marki imponuje atrakcyjnymi nowymi elementami stylistyki SKODY, świeżym wnętrzem i ulepszonymi funkcjami. Zużycie paliwa i emisja CO2 oferowanych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata