Problem ze sterownikiem centralnego zamka Carprotect BX10

Problem ze sterownikiem centralnego zamka Carprotect BX10

23 Gru 2014, 16:36

Witam mam pewien problem dotyczący sterownika centralnego zamka CarProtect BX10 . Problem ten polega na tym iż podłączyłem ten sterownik w Volkswagenie Sharanie 98r. 2l benzyna , działa z pilota otwieranie i zamykanie drzwi lecz nie działają kierunki podczas otwierania i zamykania a także po zamknięciu z pilota nie włącza się kontrolka sygnalizacyjna na drzwiach gdy samochód jest zamknięty natomiast gdy zamknę go z kluczyka to kierunki sygnalizują jego zamknięcie i kontrolka w drzwiach się zaświeca . Proszę o szybkie udzielenie pomocy czemu tak się dzieje , czy może też coś źle podłączyłem ? Z góry dziękuję .
konres123
Obserwowany

Prawo jazdy od: 04 08 1995
Auto: Volkswagen Sharan

Re: Problem ze sterownikiem centralnego zamka Carprotect BX10

15 Sty 2015, 11:38

Może nie podłączyłeś do centralki kabelka który odpowiada za tą sygnalizację uzbrojenia i rozbrojenia.
Kacper
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 3343
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora? Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora?
    Zima to najtrudniejsza pora roku dla naszego samochodu szczególnie jeżeli trzymamy go pod tzw. chmurką. Co zrobić jeżeli nie uda nam się uruchomić auta przy pomocy własnego źródła prądu jakim jest akumulator? ...
    Pajero Owners Club wyprawa na Korsykę Pajero Owners Club wyprawa na Korsykę
    Już w najbliższy piątek rozpoczyna się wyprawa na francuską wyspę Korsykę organizowana przez klub miłośników terenowych samochodów Mitsubishi - Pajero Owners Club. Ekspedycja, podczas której zaplanowano ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      passat b5 german style
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50