Projekt zawieszenia

Projekt zawieszenia

21 Paź 2017, 16:14

Witam :D .

Jestem tutaj nowy i w zasadzie nie jestem pewien czy dobrze trafiłem. Chodzi mi o projekt zawieszenia niezależnego do buggy. Poszukuję cennych porad. dodam, że jest to temat pracy dyplomowej więc byłbym wdzięczny za jakieś wskazówki dotyczące obliczeń itd. Być może jest tutaj ktoś kto zajmuję się tego typu projektami.

Z góry wielkie dzięki za pomoc

Pozdrawiam :D
Rafau2754
Obserwowany

Prawo jazdy od: 31 12 2013
Auto: VW GOLF III
Silnik: 1.6 ABU
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1993

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pojazd uprzywilejowany - usuń się z drogi i ułatw przejazd Pojazd uprzywilejowany - usuń się z drogi i ułatw przejazd
    Ratowanie zdrowia, życia, mienia ludzkiego oraz zachowanie bezpieczeństwa to najczęstsze powody, dla których na ulicy pojawia się pojazd uprzywilejowany. Każdy kierowca ma obowiązek usunąć się z jego drogi, aby ułatwić ...
    Mitsubishi Outlander PHEV w Asia Cross Country Rally (FIA) Mitsubishi Outlander PHEV w Asia Cross Country Rally (FIA)
    Gdy w Japonii trwały ostatnie przygotowania do uruchomienia produkcji europejskiej wersji Mitsubishi Outlander PHEV, firma Mitsubishi Motors Corporation (MMC) poddała swój technologicznie flagowy model ostatniej i ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Parada Classic Car w Tokyo
      Mercedes Sprinter 4x4
      DSC00005
      Datsun 280Z