Prośba o ocenę BMW

Prośba o ocenę BMW

15 Wrz 2014, 12:02

Co sądzicie o tym aucie?

Przede wszystkim jestem ciekaw opinii dotyczącej stanu licznika, czy jest wiarygodny.
Ile na takim samochodzie można zejść z ceny?

[link wygasł]

Dzięki i pozdrawiam
jakieauto3
Początkujący

Prawo jazdy od: 01 01 2001

Re: Prośba o ocenę BMW

16 Wrz 2014, 11:16

Licząc że jest tyto diesel to myślę że przebieg około 200k jest jak najbardziej realny patrząc na rok produkcji. Nie wiem czy uda Ci się zejść z ceny,zobacz chociażby na aukcjach po ile stoją z tego roku,będzie ciężko ale zawsze można się targować w zależności od stanu faktycznego samochodu.
Autodbalnia
Nowicjusz

Auto: BMW 520
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ostre zakręty, zakosy i serpentyny pod kontrolą Ostre zakręty, zakosy i serpentyny pod kontrolą
    Sezon wycieczek na wędrówki górskie trwa. Wielu turystów pokonuje autem setki kilometrów, aby dojechać do celu. Droga często jest bardzo wymagająca, głównie ze względu na liczne ostre zakręty, ...
    Dynamic Sculptures – tradycja sportowego ducha i elegancji w Audi Dynamic Sculptures – tradycja sportowego ducha i elegancji w Audi
    Na wystawie "Dynamic Sculptures – tradycja sportowego ducha i elegancji w Audi", Audi museum mobile prezentuje dwanaście samochodów typu coupé, wyprodukowanych od lat trzydziestych ubiegłego wieku, aż ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Autosacrum 2009
      Subaru Impreza STI