Prośba o ocenę BMW

Prośba o ocenę BMW

15 Wrz 2014, 12:02

Co sądzicie o tym aucie?

Przede wszystkim jestem ciekaw opinii dotyczącej stanu licznika, czy jest wiarygodny.
Ile na takim samochodzie można zejść z ceny?

[link wygasł]

Dzięki i pozdrawiam
jakieauto3
Początkujący

Prawo jazdy od: 01 01 2001

Re: Prośba o ocenę BMW

16 Wrz 2014, 11:16

Licząc że jest tyto diesel to myślę że przebieg około 200k jest jak najbardziej realny patrząc na rok produkcji. Nie wiem czy uda Ci się zejść z ceny,zobacz chociażby na aukcjach po ile stoją z tego roku,będzie ciężko ale zawsze można się targować w zależności od stanu faktycznego samochodu.
Autodbalnia
Nowicjusz

Auto: BMW 520
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota 222D – sekretna broń Toyoty w WRC Toyota 222D – sekretna broń Toyoty w WRC
    W 1984 roku Toyota wygrała Rajd Safari Celicą Twincam Turbo. Po zachęcających wynikach fabrycznego zespołu w kilku ostatnich sezonach, Toyota zainwestowała ogromne nakłady czasu, pieniędzy i wysiłku, aby pokazać się z jak ...
    Urwana świeca zapłonowa NGK przy próbie odkręcenia Urwana świeca zapłonowa NGK przy próbie odkręcenia
    Witajcie, dopadł mnie problem urwanej świecy NGK chciałem wymienić wczoraj świece w moim Voyagerze z silnikiem 3.3 i w tylnej głowicy środkowa świeca została ukręcona. Pozostałe dwie odkręciły się bez większych problemów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Tuning Show
      Alfa Romeo Stelvio
      Nissan 350Z
      Dziewczyny, Wojna Północ-Południe, 7