Przekodowanie centralnego zamka Audi a6 c5 diagun

28 Lis 2013, 09:14

Ok wszystko spoko ale najważniejsze pytanie powiedz mi co Ty chcesz zakodować?? bo na filmiku który zrobiłeś masz procedurę ustawienie prędkości biegu jałowego a nie kodowanie.
przemek217
Launch X-431 DIAGUN - tester diagnostyczny
Awatar użytkownika
 
Posty: 611
Miejscowość: Limanowa
Prawo jazdy: 16 01 2005
Auto: Audi a6 C5
Silnik: 1.8 T 150KM AEB
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

28 Lis 2013, 19:27

Chce ponieść obroty biegu jałowego. Problem polega na tym ze ostatni ekran (tez z 0 do 65535) to jakaś wielka tajemnica. Totalnie tego nie kumam jak to początkujący ;-).
Poza tym w pierwszym ekranie tam gdzie 128 zmieniłem na coś innego tez pewnie zrobiłem coś źle. Wreszcie jeśli to zrozumiem to wydaje mi się ze reszta będzie prostsza. Wciąż nie wiem czy te znaki + <> sa potrzebne. Szczególnie >< tych nie moge znalezc na klawiaturze ekranowej.
jurek77
Nowicjusz
 
Posty: 11
Prawo jazdy: 17 11 1997
Przebieg/rok: 45tys. km
Auto: honda accord 2.2 diesel
Silnik: 140
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008

29 Lis 2013, 08:37

http://matusek.pl/wrzuta/touran/vcds/AD ... 20VCDS.pdf
Tu masz większość procedur do VCDS'a. Sam rzadko używam launcha do adaptacji w grupie vw bo mam vcp i vag 11 do dyspozycji i korzystam z tych instrukcji, polecam zakup vaga nie jest on drogi <oczywiście klon> koszt ok 200 zł a jest to sprzęt dedykowany do grupy vw i masz kupę opisów i procedur w necie. A jak chodzi o mój pierwszy post i znaki<> nie są one potrzebna tak po prostu zapisałem:D. Tak jak mówię od kiedy mam vaga nie używam diaguna do adaptacji ale jak chcesz to jutro spróbuje ustawić obroty w swoim aucie launchem i powiem Ci co i jak.
przemek217
Launch X-431 DIAGUN - tester diagnostyczny
Awatar użytkownika
 
Posty: 611
Miejscowość: Limanowa
Prawo jazdy: 16 01 2005
Auto: Audi a6 C5
Silnik: 1.8 T 150KM AEB
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

29 Lis 2013, 08:53

Dzięki za link. Tak się składa ze już adaptacje z tego pliku mam w telefonie bo to ściągnąłem. Co do obrotów byłoby super gdybyś spróbował i dał znać.
jurek77
Nowicjusz
 
Posty: 11
Prawo jazdy: 17 11 1997
Przebieg/rok: 45tys. km
Auto: honda accord 2.2 diesel
Silnik: 140
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Niebezpieczny brud na samochodzie
    W okresie zimowym, z powodu topniejącego śniegu, na drogach często zbiera się błoto i sól, co skutkuje koniecznością częstych wizyt kierowców na myjni. Niestety nie wszyscy zdają sobie sprawę z ryzyka jakie ...