Przerywanie, szarpanie silnika Opel Corsa C 1.7 DI

Przerywanie, szarpanie silnika Opel Corsa C 1.7 DI

24 Mar 2014, 11:04

Witam mam problem ze swoją Corsiną, a więc gdy odpalę samochód gjak jest zimny i jadę np. przez 30km to jest wszystko ok i gdy zrobię postój na 15 min i jadę dalej to strasznie przerywa przy około 2tyś obrotów czasami przestaje podczas jazdy a czasami potrafi przez cała drogę. Dodam, że dzieje się to gdy na dworze jest ciepło koło 20stopni, natomiast w zimę nigdy się tak nie dzieję. Wymieniłem wszystkie filtry: paliwa, oleju, powietrza i nic nie pomogło lałem dodatki do paliwa na przeczyszczenie wtrysków i dalej nic. Proszę o pomoc z góry dziękuje.
nike0n
Obserwowany

Prawo jazdy od: 29 02 2012
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Opel Corsa C
Silnik: 17. DI
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Najbardziej innowacyjne napędy samochodowe Najbardziej innowacyjne napędy samochodowe
    Jeszcze dwadzieścia kilka lat temu sprawa była prosta – na rynku były dostępne tylko samochody z silnikami spalinowymi. Wszyscy kierowcy robili to samo – wlewali do baku benzynę lub olej napędowy, które ...
    System zapobiegania kolizjom czołowym firmy Mitsubishi System zapobiegania kolizjom czołowym firmy Mitsubishi
    System zapobiegania kolizjom czołowym firmy Mitsubishi Motors Corporation, stanowiący wyposażenie nowej generacji modelu Outlander, która zadebiutowała w Europie kilka miesięcy temu, otrzymał wyróżnienie Euro ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Subaru Impreza STI
      GTP Light
      Jaguar