Przestępczość samochodowa/Kradzieże samochodów

Przestępczość samochodowa/Kradzieże samochodów

29 Mar 2009, 15:31

Witam.poszukuję wszelkich materiałów do pracy lic. o tematyce Przestępczości samochodowej, Kradzieżach samochodów, metody legalizacji kradzionych aut: fałszerstwa dokumentów , przebijanie numerów itp oraz metod zapobiegania kradzieżom.

Gdyby ktoś miał jakiś materiał z wymienionych wyżej, to byłbym niezmiernie wdzięczny za pomoc, liczy się każda informacja, chętnie odkupie też książki, artykuły itp
slowik93
Aktywny
Awatar użytkownika

Miejscowość: Augustów

16 Maj 2009, 13:53

Bardzo martwiłem się zawsze o mój samochód, bałem się że ukradną części i go samego. W końcu miałem tego dość i zapytałem o radę znajomego, który świetnie zna się na autach.
Polecił mi firmę ctr partner i kupiłem sobie kamerkę do samochodu. Jest świetnie zainstalowana i ma dobry obraz. Czuje się dużo bezpieczniej.
Polecam wszystkich którzy martwią się o swoje auto ;)
Niestety, większego doświadczenia nie mam ;)
Pozdro
wiktorr
Nowicjusz

Miejscowość: Warszawa
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Brak snu to jak nadmiar alkoholu u kierowcy Brak snu to jak nadmiar alkoholu u kierowcy
    Powodów zmęczenia i niewyspania może być wiele, przede wszystkim jednak to brak odpowiedniej ilości snu. Zachowania zaspanej osoby za kierownicą są równie niebezpieczne jak tej kierującej pojazdem pod wpływem ...
    Najlepszy samochód dostawczy  2016 roku Najlepszy samochód dostawczy 2016 roku
    Konkurs przeprowadzili dziennikarze z czasopism branżowych i portali transportowych – VANekstra.pl, Ciężarówki, Polski Traker i Samochody Specjalne oraz 4Trucks.pl. Zespół jurorów na podstawie jazd ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009
      Subaru Impreza STI