Radio przy minimalnym koszcie

22 Lut 2013, 16:18

Witam. Poszukuję radioodtwarzacza, którego kupię przy jak najmniejszym nakładzie pieniędzy. Nie mam uprzedzeń do żadnej marki, kompletnie się na tym nie znam. Zależy mi na tym, żeby radio miało wejście USB, tak żebym mógł słuchać muzyki z pendrive'a. Ważna jest też niezawodność, żeby nie przerywało, nie popsuło się po roku itp itd. Wygląd nie ma znaczenia, ale dobrze by było gdyby nie świeciło się jak psu jajeczka. Nowe czy używane, bez znaczenia. Nie oczekuję cudu jeżeli chodzi o jakość dźwięku i moc, zależy mi na niskiej cenie.
GoodSkills
Nowicjusz
 
Posty: 8
Auto: VW

22 Lut 2013, 22:21

Witam! Polecam wejść na

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

i Panowie tam pokazują tanie i dosyć dobre radia. Jak obejrzysz wszystko to zgłoś się z modelami które wybrałeś to przedstawimy Ci jak dana marka, czy też radio działa.
FabianRnR
Początkujący
 
Posty: 64
Prawo jazdy: 27 12 2012
Przebieg/rok: 5tys. km
Auto: Ford Mondeo I
Silnik: 1.8 115KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1995

22 Mar 2013, 17:13

Szukaj w dobrych sklepach internetowych,tam w ostateczności będziesz miał najtaniej,jednak nie spodziewaj się cudów za niską kwotę,to mało realne... Ile możesz w ogóle na to przeznaczyć? Bo może miałbym coś dla Ciebie.
Basston
Nowicjusz
 
Posty: 33
Prawo jazdy: 16 05 1999
Auto: Aveo
Silnik: 1.4
Paliwo: Benzyna

23 Mar 2013, 14:20

Głównie chodzi mi o niezawodność i odtwarzanie z pendrive'a. Jakość muzyki też by się przydała, ale cudów nie ma. Właściwie to mam radio VW Beta od Golfa IV, ale to kaseciak, jeszcze jest opcja dokupienia do tego oryginalnej VW zmieniarki CD/DVD, dobry pomysł?
GoodSkills
Nowicjusz
 
Posty: 8
Auto: VW

23 Mar 2013, 14:32

hmmm... a nie lepiej jak już coś adapter kupić [link do oferty na Allegro wygasł] to tak samo działa jak mp3 tylko że zamiast na słuchawkach to na radiu odtwarzasz :). Ale i tak bym wolał radio inne, ponieważ VW Beta to są słabe radia i niestety nie da się wyciągnąć pięknego dźwięku. Tani i dobry to będzie Peiying. Sam mam radio i śmiga aż miło. Model to PY-8118 :)
FabianRnR
Początkujący
 
Posty: 64
Prawo jazdy: 27 12 2012
Przebieg/rok: 5tys. km
Auto: Ford Mondeo I
Silnik: 1.8 115KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1995

04 Kwi 2013, 20:07

Co oznacza dokładnie pojecie "minimalny" koszt,bo w zakup używek raczej się nie ma sensu bawić. Jaki budżet dokładnie? Bo w naszym sklepie jest szeroki wybór,wiec chętnie pomogę.
Avde
Nowicjusz
 
Posty: 46
Prawo jazdy: 14 05 1998
Auto: Ford

04 Kwi 2013, 20:12

Przy takich wymaganiach to można takie radio dorwać do 200 zł, ale jakość dźwięku będzie pozostawiała wiele do życzenia.
Pablo232
Nowicjusz
 
Posty: 16
Auto: volvo, man, lexus

04 Kwi 2013, 20:17

Widziałem wczoraj na allegro jakieś "cudo" które miało takie wymagania i kosztowało 60 zł, ale pewnie będzie grac gorzej niż pierwszy telefon z mp3 :D tam moc dźwięku 4x100w, czyli 1x2w :D
FabianRnR
Początkujący
 
Posty: 64
Prawo jazdy: 27 12 2012
Przebieg/rok: 5tys. km
Auto: Ford Mondeo I
Silnik: 1.8 115KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1995