Rdza Mercedes Sprinter

26 Wrz 2017, 22:05

W związku z absurdalnymi wyrokami sądów , oraz nie akceptowaniem przez serwisy Mercedesa reklamacji odnośnie rdzy ( twierdzeniem , że jest to rdza nalotowa ),

PROSZĘ WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH MAJĄCYCH ROZPOCZĘTE SPRAWY REKLAMACYJNE, SĄDOWE LUB DYSPONUJĄCYMI TAKIMI WYROKAMI O PILNY KONTAKT CELEM PODJĘCIA DECYZJI O ZŁOŻENIU POZWU ZBIOROWEGO W W/W SPRAWIE. Telefon kontaktowy 606 671 270 ( Rafał )
fermagryfino
Nowicjusz
 
Posty: 13
Miejscowość: Zachodniopomorskie

26 Wrz 2017, 22:36

Ja mogę jedynie życzyć powodzenia od x lat wiadomo że blacha mercedesa gnije na potęgę a ludzie dalej mają klapki na oczach. Od x lat są też pretensje i procesy sądowe i nic to nie dało więc wy też nic nie wskuracie. Sam byłem też świadkiem jak w 4 letnim sprenterze urwał się stopień ale właściciel został olany w serwisie i powiedziano mu że już ma sporo km i tak mogło być. Oni wcale się z tym nie kryją więc nie ma za co sprawy im założyć, szkoda czasu.
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16271
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Warsaw Oldtimer Show 2018 / relacja
    Klasycznie piękne oldtimery i youngtimery można było obejrzeć w majowy drugi weekend na V Targach Pojazdów Zabytkowych Oldtimer Warsaw Show 2018 które odbyły się w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. To największe ...