Renault megane problem z odpaleniem

Renault megane problem z odpaleniem

21 Lis 2012, 20:20

Witam.

Mam problem z meganką, mianowicie przeważnie gdy silnik jest zimny ale nie zawsze. dość często rano gdy chcę go odpalić to nie mogę, ponieważ zawsze musze zrobić jeden rozruch zapłonu ( tylko 1s drgniecie) potem trzeba odczekać az wszystkie lamki pogasnął. (najważniejsza ta pod paliwem) może i nie jest to aż tak uciążliwe ale czasem aż wstyd renie gdziekolwiek odpalić, bo jest kupa dymu..
( gdy chcę go odpalic normalnie i ta lampka pod paliwem gaśnie, w momencie odpalenia się zapala.. Wydaje się jakby silnik wpadł na wyższe obroty i pedał nie reaguje na zadne nacisnięcie tak jakby go nie było )
Bardzo proszę o pomoc, już naprawdę nie mam pomysłów. Nie wiem co robić:(
Agatha
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Auto: Renault megane
Silnik: 1.9 D
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

Re: Renault megane problem z odpaleniem

24 Lis 2012, 17:19

mało szczegółów gdzie rok silnik kw jaki kolor dymu a jak wiesz lepiej ze tu gdybasz ze co mi mówisz ze wiesz co jest a ja mam zgadywać czy dobra postawie diagnozę to zrób sam .
ochroniarz02
Początkujący

Miejscowość: Biała Podlaska

Re: Renault megane problem z odpaleniem

25 Lis 2012, 10:15

dym szary, siilnik 1.9 D (zwykły bez turbiny), rok samochodu 2000.. Pierwszy raz pisze na takim forum. myślałam że informacje obok postu wystarczą..
Agatha
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Auto: Renault megane
Silnik: 1.9 D
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Czy obwodnice miast powinny być płatne? Czy obwodnice miast powinny być płatne?
    Czy płacenie za obwodnicę stawia pod znakiem zapytania sens jej istnienia? Przecież obwodnica ma za zadanie odciążenia centrum miasta. W przypadku jak będzie płatna to czy kierowcy nie wybiorą jednak przejazdu przez centrum.
    [A] Spark I 1,0 / Ka I 1,3 / Atos 1,1 / Agila A 1,0 / Twingo I 1,2 [A] Spark I 1,0 / Ka I 1,3 / Atos 1,1 / Agila A 1,0 / Twingo I 1,2
    Podstawowe kryteria zestawienia: - segment A - silnik benzynowy o mocy około 60KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2005 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Chevrolet Spark I 1,0 - 66KM - Ford Ka I ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Autosacrum 2009
      S2020005
      GTP Light