Renault Scenic 1.6 16V 2005r Oryginalna instalacja gazowa

Renault Scenic 1.6 16V 2005r Oryginalna instalacja gazowa

13 Lut 2012, 07:54

Mam problem z oryginalną instalacją gazową ponieważ od jakiegoś czasu przestała mi działać. Byłem u kilku mechaników i ostatnio nawet w salonie renault. Stwierdzono że jest spadek ciśnienia na wtryskach gazu. Czy jest szansa je jakoś wyczyścić?- prawdopodobnie mogą być zabrudzone. Instalacja jest zintegrowana z komputerem i wyświetlaczem na tablicy - brak jest informacji o stanie gazu.
Gandzior
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 1991
Auto: Renault Scenic 1.6 16V

Re: Renault Scenic 1.6 16V 2005r Oryginalna instalacja gazow

19 Lut 2012, 17:29

co znaczy oryginalna instalacja? masz na myśli instalację montowaną na linni produkcyjnej? To było by dziwne z racji -jak piszesz- braku informacji o ilości gazu w zbiorniku. Możesz napisać coś więcej o tej instalacji i o objawach problemu?
Migaz
Zaawansowany

Miejscowość: warszawa
Auto: Mercedes
Silnik: m104
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1994
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

W ciąży za kierownicą, a bezpieczeństwo jazdy W ciąży za kierownicą, a bezpieczeństwo jazdy
    Nie ma powodu, żeby kobieta w ciąży, szczególnie w pierwszych miesiącach, rezygnowała z prowadzenia samochodu, ale należy brać pod uwagę czynniki, które mogą wpływać na bezpieczeństwo jazdy, takie jak zwiększona ...
    Seat Leon III - gama silników Seat Leon III - gama silników
    SEAT wysyła nowego Leona na bitwę wydajnych i oszczędnych silników TDI i TSI, o pojemnościach od 1,2 do 2,0 litra pojemności. Wszystkie silniki wyposażone są w bezpośredni wtrysk i turbodoładowanie. Zostały one zaprojektowane ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      S2020005
      GTP Light
      Jaguar