Rover 25 podczas jazdy pokazały mi sie kontrolki od hamulców

Rover 25 podczas jazdy pokazały mi sie kontrolki od hamulców

13 Lut 2013, 02:45

POdczas jazdy pokazaly mi sie kontrolki od hamulcow (ABS) i od hamulca recznego .. swiatla zaczely miec mniejszy zasieg a za chwile wiekszy,radio zgaslo i po jakis 10 minutach w trakcie jazdy zgasl mi caly samochod ..zupelnie nie da sie go odpalic i widnieje tylko kontrolka od akumulatora zapalona na czerwono..a nawet nie moglam go zamknac pilotem .. jak zamknelam go kluczykiem to wydawal dziwny odglos 'pukania' i migala kontrolka od akumulatora.. co to moze byc ??? mozliwe ,ze jest to cos z rozrzadem ????
aniaaa
Obserwowany

Prawo jazdy od: 24 12 2012
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: rover 25
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Cyfrowe lusterko wsteczne Cyfrowe lusterko wsteczne
    Wprowadzając nowe rozwiązanie technologiczne: cyfrowe lusterko wsteczne dające doskonały obraz, Audi dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo jazdy. Rewolucyjna technologia jeszcze pod koniec tego roku znajdzie się w wyposażeniu ...
    Volvo V40 Cross Country uterenowiony hatchback Volvo V40 Cross Country uterenowiony hatchback
    Podczas targów motoryzacyjnych w Paryżu, na stoisku Volvo oprócz Volvo V40 R-Design, zostanie zaprezentowane całkowicie nowe Volvo V40 Cross Country. Ten crossover wyróżnia się podniesionym o 40 mm zawieszeniem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda