Salon superauto

11 Lut 2012, 20:28

Witam czy ktoś kupował auto na raty za pośrednictwem salonu internetowego superauto
mariuszpog
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 01 01 2001
Auto: renault clio

14 Gru 2013, 23:10

Odświeżę temat - jakie macie doświadczenia z tą firmą? Oferują samochody sporo tańsze niż dealerzy, a jeszcze muszą zgarnąć gdzieś swoją prowizję. Czy warto u nich kupić?
politolog16
Nowicjusz
 
Posty: 10

17 Kwi 2015, 10:06

Witajcie. Od ostatniego wpisu minęło już trochę czasu ale postanowiłem odkopać temat. Na początku roku miałem okazję kupić u nich nowego focusa po lifcie. Powiem szczerze, też miałem pewne obawy przed zakupem samochodu przez internet, ale w końcu to dzisiaj już głównie zakupy robię w internecie więc postanowiłem spróbować jak to jest kupić auto ta drogą. I był to strzał w 10-tkę :ok: Sprzedawca rzeczowo wszystko mi wytłumaczył i co najważniejsze - słowa dotrzymał. Finansowanie załatwili, samochód dokładnie taki jak chciałem, nawet do salonu zawieźli :shock: . Fakt, salon był trochę dalej niż się spodziewałem ale C(ena) C(zyni) C(uda). Ze swojej strony z czystym sumieniem mogę polecić zakup w Super Auto..
unnamedplayer
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 07 03 2007
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Ford Focus III FL
Silnik: 1.6 Ti-VCT 105
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2015

17 Mar 2024, 08:35

Co to za firma superauto. Czy warto u nich kupić auto? Może ktoś miał jakieś przygody?
Agata115
Obserwowany
 
Posty: 1
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Jak kupić auto - kilka przydatnych wskazówek
    Zakup samochodu to ważna inwestycja, wymagająca namysłu. Przyszli właściciele nowych czterech kółek niejednokrotnie stają w takich momentach przed wielkimi dylematami, które nie sprowadzają się tylko do wyboru ...