SAMOCHÓD DLA STUDENTA DO 5 tys.

Re: SAMOCHÓD DLA STUDENTA DO 5 tys.

12 Cze 2014, 16:09

nie wiem moze sie nie znam na tyle zeby sie az tak wypowiadac ale samochod mlodszy o 10 lat z lepszym wyposazeniem w podobnej cenie jak stare( nie znaczy gorsze jak dla mnie) auta? no to az nie miesci sie w glowie. jednak te starsze musza miec cos oprocz marki ze tak trzymaja cene ;) tak z logicznego punktu widzenia nowsze mondeo nie ebdzie tak trzymalo cen w przypadku odsprzedazy za jakis czas. i diesel mnie odstrasza czesci drogie wole benzin z podtlenkiem lpg
marcinex28
Nowicjusz

Zdjęcia: 6
Miejscowość: Lublin
Prawo jazdy od: 14 11 2012
Przebieg/rok: 18tys. km
Auto: Seat Ibiza II 98r
Silnik: 1.9 TDI 110KM AFN
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

12 Cze 2014, 16:17

[link wygasł]

co o tym sadzicie??

znalazlem jeszcze 2 bmw e36 zobaczcie i ocencie jezeli mozecie ;))
[link wygasł]

[link wygasł]

wiem ze tej drugiej cena to 6 tys ale mysle ze do zbicia delikatnie do tego moim skromnym zdaniem przebieg nie byl cofany wydaje sie w miare wiarygodny ;))
marcinex28
Nowicjusz

Zdjęcia: 6
Miejscowość: Lublin
Prawo jazdy od: 14 11 2012
Przebieg/rok: 18tys. km
Auto: Seat Ibiza II 98r
Silnik: 1.9 TDI 110KM AFN
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Rok produkcji: 1998

12 Cze 2014, 16:23

Auta nowsze zawsze beda tracic na wartosci szybciej od tych starych bo takie sa prawa rynku bez względu na jakosc danego auta.
A te stare 20 lat nie traca tak na wartosci juz bo jak by te tepo utrzymywało sie spadku wartości to 21 latka kopiłbyś za 2 paczki papierosów. I każdy wolałby nim jeździć do zgonu niz sprzedać
Sa auta co po wyjechaniu z salonu tracą 25% wartości i bez względu na ich jakosc itp.
usrix
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 10 10 2000
Przebieg/rok: 8tys. km
Auto: Bmw e36
Silnik: 2.0i
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Rok produkcji: 1994
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Opel Calibra GTC Concept Opel Calibra GTC Concept
    Silnik 2.8, 325 KM. Bardzo podobna jest do Isignii, a ta jak wiadomo była i jest świetna. A wy co myślicie na temat nowej calibry? Jeszcze dodam, że ma kosztować około 200 tysięcy gdzieś to na angielskiej stronie przeczytałem. ...
    Volkswagen T5 4MOTION Volkswagen T5 4MOTION
    Napędzane na wszystkie koła Volkswageny T5 - Transporter, Caravelle, Multivan i California cieszą się coraz większą popularnością. Dla 4MOTION z 6-biegową przekładnią manualną do wyboru są silniki TDI o mocy 103 kW/140 KM ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda