Samochód do 12 tyś

Samochód do 12 tyś

12 Lut 2014, 21:58

Witam, szukam samochdou do 12 tyś, który będzie, dynamiczny, bezawaryjny, kompaktowy, zwrotny oraz nieźle wyposażony :), moje typy to:

-Toyota Yaris TS Sport (mój faworyt)
-Honda Civic VII gen
-Seat Ibiza
-Audi A3

czekam na wypowiedzi, oraz znalazłem ciekawą ofertę Toyoty
[link wygasł]
możecie po zdjęciach ocenić czy auto jest warte obejrzenia?

pozdrawiam
Gotcha91
Nowicjusz

Auto: Citroen AX

Re: Samochód do 12 tyś

12 Lut 2014, 22:05

Kompaktowy- Seat Ibiza i Yaris przecież to się wyklucza.. Generalnie możesz poszukać A3 albo Golfa 1.8T i to będzie dość fajnie jechało ale za to w środku i na zewnątrz nuda. Ja zaproponuje MG ZR :)
Koniu
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

12 Lut 2014, 22:10

Może trochę przesadziłem, ale chodzi mi mniej więcej o tego typu auta gabarytowo co napisałem :) , co do golfa to nie, ogólnie jakoś VW (może poza polo), BMW mnie nie interesują, najbardziej preferuje marki japońskie, ale jak by się trafiła ciekawa A3 to czemu nie :)
Gotcha91
Nowicjusz

12 Lut 2014, 22:13

A MG ZR? To jest na podzespołach Rovera. Jeszcze zobacz na Mitsubishi Colt.
Koniu
Awatar użytkownika

12 Lut 2014, 22:24

Ten MG bardzo fajny :D, tylko ciekawe jak z awaryjnością? i dlaczego takie tanie jak na swój wiek, wyposażenie itp?
Gotcha91
Nowicjusz

12 Lut 2014, 22:27

Tanie ponieważ są stereotypy na temat awaryjności co jest nieprawda. Części tanie, jedyny problem może być z częściami blacharskimi ale wtedy warto szukać anglikow bo jest trochę sprowadzanych do polski.
Koniu
Awatar użytkownika

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Samochodem elektrycznym dookoła świata - Izabella Miko Samochodem elektrycznym dookoła świata - Izabella Miko
    Izabella Miko przyleciała do Polski prosto z USA by opowiedzieć o tym, po co jeździła na stację paliw... elektrycznym Mitsubishi i-MIEV. Zdradzi też, jak wyglądałaby jej podróż dookoła Ziemi za kierownicą auta na prąd. ...
    Audi A3 numerem jeden w klasie samochodów kompaktowych Audi A3 numerem jeden w klasie samochodów kompaktowych
    W tegorocznej edycji plebiscytu AUTO BILD-Design-Award, czytelnicy tego popularnego magazynu motoryzacyjnego uznali nowe Audi A3 za najatrakcyjniejsze auto w klasie małych i kompaktowych samochodów. W plebiscycie o ...

• Re: Samochód do 12 tyś

12 Lut 2014, 22:40

Aha, dzięki za propozycję tego samochodu bo bardzo fajny :), mam jeszcze prośbę mógłbyś zajrzeć do aukcji która podałem w 1 poście, i napisać co o tym egzemplarzu sądzisz? :P
    Gotcha91
    Nowicjusz

• Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11
      Autosacrum 2009
      GTP Light