Samochód do 15tysi.

Samochód do 15tysi.

02 Maj 2013, 13:31

Hej doradzi ktoś jakie sa dobre samochody od 5 do 15 tysi ? W tym przedziale pieniężnym poszukuję samochodu. Fiat, Opel, Skoda ? Może jakiś inny ?

Tylko czy na benzynę czy na olej napędowy co lepsze? Ja dziewczyna niestety się nie znam na tym gdyż to będzie mój pierwszy samochod a ja maniakiem niestety nie jestem.
Licze na Waszą pomoc! :) bedę na prawdę wdzieczna. :)
martuvx
Nowicjusz

Zdjęcia: 4
Miejscowość: Poznań
Prawo jazdy od: 22 04 2013
Auto: Fiat Seicento
Silnik: 1.1
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Rok produkcji: 2002

Re: Samochód do 15tysi.

06 Maj 2013, 08:39

Ile km rocznie będziesz robić? Bo jeśli powyżej 10 tyś i głównie na trasie,to warto zastanowić się nad silnikiem diesla,w innym przypadku mniejszy benzynowy będzie ekonomiczny. co powiesz na Toyote Yaris? Wg mnie samochód w sam raz dla kobiety,jest bardzo ekonomiczny i można znaleźć z fajna wersją wyposażeniową.
Alkomaty
Aktywny
Awatar użytkownika

Miejscowość: Warszawa
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

SEAT 124 Sport Coupe na trasie Silveretta Classic SEAT 124 Sport Coupe na trasie Silveretta Classic
    Między 5 a 7 lipca około 160 rzadkich historycznych modeli samochodów podążyło drogą historycznego Rajdu Silvretta Classic, przez zapierające dech w piersiach górskie serpentyny. 550 km alpejskich dróg ...
    III runda NIGHT POWER 2013 GP w Łomży / relacja III runda NIGHT POWER 2013 GP w Łomży / relacja
    Kolejna impreza z cyklu NIGHT POWER 2013 Grand Prix za nami. Nawet deszcz nie zniechęcił fanów wysokooktanowej adrenaliny. Kiedy tylko ulica wyschła pierwsze auta stanęły na linii startu. 10 sierpnia na ulicy Spokojnej ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Monster Truck Rock Star, 11
      Autosacrum 2009
      GTP Light