Samochód do 8000zł

09 Wrz 2018, 12:26

o kurde nie zauwazylem nawet
[link do oferty na Olx wygasł]
Tosieko
Nowicjusz
 
Posty: 26
0

09 Wrz 2018, 12:42

cena powiedzmy okazyjna, jedz i oglądaj, wygląda nieźle
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16084
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4
0

09 Wrz 2018, 13:23

Okej, w takim razie jutro będę dzwonił i umawiał się na jazdę próbną, a co myslicie o citroenie c5? bo w sumie tam wyżej kolega napisal, ja napisalem ze nie patrzę na citroeny ale tak poprzeglądałem ogłoszenia i jednak zacząłem się zastanawiać
[link do oferty na Olx wygasł]
[link do oferty na Olx wygasł]
[link do oferty na Olx wygasł]
Tosieko
Nowicjusz
 
Posty: 26
0

09 Wrz 2018, 14:18

Jeżeli chcesz znać moje zdanie to ja nigdy nie polecę nikomu. Inny pewnie polecą. Z cekawości jak Ci się chce to poczytaj opinie o tym aucie
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16084
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4
0

09 Wrz 2018, 14:23

nie wiem czy kojazysz kanał miłośnicy czterech kółek na youtube, ale tam właśnie koleś polecił ten samochód jako jeden z najbardziej nierdzewiejących, a ty mowisz ze nie polecasz więć nie wiem co o tym myslec :D
Tosieko
Nowicjusz
 
Posty: 26
0

09 Wrz 2018, 15:26

ale ja nie podpieram się tym czy koroduje czy nie, zreszta ja się nie znam :mrgreen:
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16084
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4
0
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Dwie nagrody za stylistykę dla Audi A3
    Stylistyka Audi A3 cieszy się dużym uznaniem użytkowników i fachowców. W tegorocznej edycji niemieckich nagród stylistyki – German Design Awards, kapituła uznała model A3 za zwycięzcę w kategorii ...

09 Wrz 2018, 15:41

Akurat taki C5 ma tyle roznych wad ze korozja to przy nich pikus :D
bartez90
Aktywny
 
Posty: 399
Prawo jazdy: 26 06 2009
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Audi A4 B6
Silnik: 1.8T BEX 230 km
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004
0

09 Wrz 2018, 18:24

Generalnie na Francuzy nie narzekam, ale od pewnego czasu zaczynam zmieniać zdanie co do Citroenów. Nawet belka mimo iż "taka sama" jak w Renault wytrzymuje krócej.
galakty
Forumowicz VIP
 
Posty: 8839
Zdjęcia: 1
Prawo jazdy: 23 08 2012
Auto: Ceed I
Silnik: 1.6 CRDi 115/130
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007
0

09 Wrz 2018, 18:43

Te belki to jest najmniejszy problem, to nie czasy kiedy regeneracja kosztowała ponad 2 tyś a i jakość pozostawiala wiele do zyczenia, ja regenerowałem w sieci warsztatów France Auto Service za 670zł gwarancja 3 lata bez limitu kilometrów
Raziel11
Stały forumowicz
 
Posty: 1449
Zdjęcia: 20
Miejscowość: Wałbrzych
Prawo jazdy: 21 03 2016
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Seat Leon 1P / Cupra R
Silnik: 1.6 MPI / 2.0 TSI
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
0

10 Wrz 2018, 07:00

[link do oferty na Olx wygasł]
[link do oferty na Olx wygasł]

Co bede dzis dzwonil pytac o tą ibize, a co myslicie o tych dwoch?
Tosieko
Nowicjusz
 
Posty: 26
0

10 Wrz 2018, 08:23

Golf nie mam zdania, ze zdjęć nic nie widać, możesz obejrzeć.
Vectra nie za tą kasę.
galakty
Forumowicz VIP
 
Posty: 8839
Zdjęcia: 1
Prawo jazdy: 23 08 2012
Auto: Ceed I
Silnik: 1.6 CRDi 115/130
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007
0

10 Wrz 2018, 10:41

Ibizka gosc powiedzial ze byla szyna wymieniana i wyszla ruda na podszybiu i ze to bedzie do wyczyszczenia i wymalowania, rozrzad wymieniany 20tys km temu poza tym oleje filtry na bierzaco, sprzeglo lapie od spodu turbina zdrowa (tak wstepnie mowil). Auto od kolegi kolega z holandii sprowadzil, 3 lata w jednych rekach bez usterek i awarii. Co myslicie? Jaki moze byc koszt zrobienia podszybia? Po 3 latach wymieniany tylko rozrzad to nie uwazacie ze niedlugo moze sie zaczac sypac kilka innych rzeczy? Zaraz zadzwonie o golfa
Tosieko
Nowicjusz
 
Posty: 26
0

10 Wrz 2018, 13:47

Dobra Panowie, ibizke obd zwoniłem tak jak mowilem
pod uwagę biorę jeszcze
[link do oferty na Olx wygasł]
[link do oferty na Olx wygasł]
[link do oferty na Olx wygasł]
[link do oferty na Olx wygasł]

te cztery bestie, na pierwszy rzut oka zauwazyliscie coś co sprawiło że odrzucilibyscie któryś z tych samochodów?
Tosieko
Nowicjusz
 
Posty: 26
0

10 Wrz 2018, 16:33

1.Wygląda ok no może poza tylnym lewym nadkolem które jest lekko obite,przebieg może być autentyczny tylko trochę tanio woła jak za ten rocznik.
2.Możesz obejrzeć.
3.Trochę już wisi i sporo wyświetleń,sam nie wiem..
4.Też można obejrzeć.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38404
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012
0

10 Wrz 2018, 23:11

obdzwoniłem te samochodziki wstępnie zapytac sie co i jak, sprawa wyglada tak.
1 golf ten czarny z przeciemnianymi chlop mowi ze rozrząd wymieniał jakis czas temu, poza tym nic ciekawego mi nie powiedział, powiedział że nie ma grama rdzy, że ma go od roku i ze wsiadac i jezdzic.

drugi golf jakiegos małolata który se wyjechał za granice i rodzice mu się tego pozbywają, jezdził tym na studia, wymieniany rozrząd, bodajrze akumulator, amortyzatory, drążki, mowił facet że wszystko zrobione tak jak ma byc i że nie ma faktur ale może pisemnie zaświadczyć na umowie że były te rzeczy robione wtedy i wtedy. minus o którym wstepnie powiedział to początki rdzy na którymś nadkolu z tyłu a w moich okolicach ciężko o dobrego blacharza.

Stilo dzwonilem babka mowila ze ma go od 2011 roku, wczesniej sprowadzony z belgii, duzo mowila duzo rzeczy powymieniane niby ale w ogloszeniu napisane ze wymienione to to i tamto, ja sie jej pytam to kiedy pani wymieniała na przykład dwumase, a ona ze dwumase wymieniała 7lat temu jak go kupiła.. pytam się o rdze a ona mi mówi 'nie ma tragedii', klima 'ona nie uzywa więć nie wie pewnie trzeba wyczyscic nabić' więc pewnie jest jeszcze kilka rzeczy przez które ten samochód nadal stoi mimo tylu wyświetleń.

Bora zapomniałem obdzwonić. Dzwoniłem też o tą ibizkę [link do oferty na Olx wygasł]
chlop mi powiedział że jedyne co trzeba będzie zrobic to gdzies tam z jakiegos powodu była wymieniana szyba przód (zarzekał się że bezwypadkowe nie bite ale nie dowiedzialem się dlaczego byla wymieniana bo zmienilismy temat;/) i gdzieś to ktoś zrobił tak kiczowato, że wyszła rdza na podszybiu i pasowałoby to zrobić.

Wstępnie chyba uderzę w te dwa golfy, jadąc do jednego z nich po drodze mam tego vw bora więc go też zobaczę juz bez gadania przez telefon. Tylko że jest mały problem, jak tak patrzę to straasznie spodobały mi się te stilo :cry: a tu same golfiny nie moge znalezc wartego uwagi fiacika :evil:
Tosieko
Nowicjusz
 
Posty: 26
0