Samochód do miasta do 12-13 tyś Mazda/Opel/Honda

Samochód do miasta do 12-13 tyś Mazda/Opel/Honda

12 Wrz 2017, 11:03

Witam,
Planuje zakup samochodu do kwoty 12-13 tysięcy. Autem będę poruszał się generalnie po mieście na weekend małe wypady poza miasto. Z racji mojego wzrostu 190+ cm nie może być to żadna corsa ani tigra. Poszukuję samochodu z silnikiem benzynowym. Poniżej mam kilka propozycji któe mnie wstępnie zainteresowały:
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]

[link wygasł] (Klapa z tyłu jakaś źle spasowana, po jednej stronie wieksza szpara ?)
[link wygasł]

[link wygasł]

Które z tych aut było by najtrwalsze ? jak wyglądają ceny cześci do mazdy ? Auto najlepiej ze Szczecina lub okolic.
Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam.
Andreej
Nowicjusz

Auto: Nie mam

Re: Samochód do miasta do 12-13 tyś Mazda/Opel/Honda

12 Wrz 2017, 11:19

Honda bedzie najtrwalsza, czesci do Mazdy kosztuja tyle co do Hondy, wszystkie te auta potencjalnie może zżerać rdza trzeba uważa, wyposażenie Mazdy bije na łeb pozostałe jest też segment wyżej
neo1977

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

MINI przekroczyło 1000 nowych rejestracji w 2016 roku w Polsce MINI przekroczyło 1000 nowych rejestracji w 2016 roku w Polsce
    We wrześniu MINI przekroczyło 1000 nowych rejestracji w 2016 roku w Polsce. Był to jednocześnie jeden z najlepszych miesięcy dla marki w tym roku. Wzrost w stosunku do sierpnia świadczy o wysokim, a przede wszystkim stabilnym ...
    [VAN-C] Xsara Picasso 1,6 / C-Max I 1,8 / Zafira B 1,9 / Scenic II 1,9 [VAN-C] Xsara Picasso 1,6 / C-Max I 1,8 / Zafira B 1,9 / Scenic II 1,9
    Podstawowe kryteria zestawienia: - kompaktowy minivan - silnik diesla o mocy ok. 120KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2005r. Wytypowane modele do zestawienia: - Citroen Xsara Picasso 1,6 HDi - 109KM - ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Wyścig żużlowy, J.Hampel
      22
      Targi AutoSalon, bass i tuning
      Mercedes Benz f700