Samochód rodzinny najlepiej duży i TD

01 Lip 2007, 18:51

Witam
Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zmianą auta chwilowo jestem kierowcą Volvo V 40 z 97 roku z silnikiem 1.9 td jednak autko jest trochę za małe jak na moją liczną rodzinę. Chciałbym kupić coś większego, ale także w dieslu najlepiej coś trochę mocniejszego niż te 90 kucy. Zastanawiałem się nad renault espace z 98-99 roku z silnikiem 2.2 TD czy to dobry wybór? Prosił bym także o inne propozycje aut, nie mam z byt wiele pieniędzy do wydania, jednak na espace mi starczy czyli ok 25 może troszkę więcej tyś złotych. Myślałem też nad citroenem c5 ale słyszałem że awaryjny tak jak renault laguna. Miałem kiedyś Peugeota 406 w benzynie i był naprawdę świetnym autkiem czy warto rozglądać się za ostatnimi modelami z silnikami 2.2 hdi? Troszkę wymagam ale naprawdę jestem w kropce i nie wiem co robić z jednej strony czytam super opinie i gotów jestem kupić jakieś auto ,ale nagle jak widzę opinie że strasznie się sypie to znów nie wiem co robić. Proszę o pomoc!
kociub
Początkujący
 
Posty: 151

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Akumulator w naszym samochodzie
    W tym temacie nie dyskutujemy o problemach z akumulatorami i ładowaniem. Jak odłączać/podłączać akumulator? Przy odłączaniu klem od akumulatora najpierw należy odłączyć przewód minusowy – pozwoli to uniknąć zwarcia ...