Samochód za 4 tyś

Samochód za 4 tyś

28 Kwi 2011, 00:38

Szukam wygodnego samochodu za 4tyś. Szału się nie spodziewałem, ale znalazłem to:
[link wygasł]

Bardzo dobrze wyposażona Mazda. Możliwe ze by była w takiej cenie czy to jakiś podstęp?

Pozdrawiam.
spam.ja
Nowicjusz

Miejscowość: Szczecin

Re: Samochód za 4 tyś

28 Kwi 2011, 04:34

Ładnie odpicowana,jeśli faktycznie jest w tak perfekcyjnym stanie to koleś chce grosze za nią więc nie opłacało by mu sie jej przywozić.Do ceny też trzeba doliczyć te 1200zł opłat.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

Re: Samochód za 4 tyś

28 Kwi 2011, 07:57

Toledo za 3500 do negocjacji
97r. wyposażenie jak wyżej, zarejestrowany, ze świeżym przeglądem i OC :mrgreen:
Da się do tej kwoty znaleźć ciekawe i fajnie wyposażone auto, do lekkich porpawek, bo idealnego to ze świecą szukać. :wink:
Jedziemy wszędzie gdzie chcemy...bo chcemy....
Jogi4x4
Stały forumowicz

Miejscowość: PZL
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Galloper Pajero Avensis Vito
Silnik: TD/DI-D/D4-D/CDI
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Arrinera Hussarya - fakty i mity Arrinera Hussarya - fakty i mity
    Pierwszy polski supersamochód, Arrinera Hussarya, dumnie nosi nazwę nawiązującą do bohaterskich momentów naszej historii. Jednocześnie budzi wiele kontrowersji i wzbudza rozpalone dyskusje na internetowych forach. ...
    Prawidłowe ustawienie wysokości i odległości fotela kierowcy Prawidłowe ustawienie wysokości i odległości fotela kierowcy
    Odpowiednie ustawienie wysokości fotela i jego odległości od kierownicy, właściwe ułożenie rąk i ustawienie zagłówka – to elementy, które wpływają na poziom naszego bezpieczeństwa w samochodzie. Wysokość ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Monster Truck Rock Star, 11
      Infiniti Q50
      GTP Light