Samochód zastępczy - AXA DIRECT

Samochód zastępczy - AXA DIRECT

11 Lip 2014, 16:07

Witam. Nie wiem czy istnieje odpowiedź na moje pytanie, ale za niedługo wybieram się na mały wyjazd, a niestety mój samochód odmówił posłuszeństwa kiedy wszystkie formalności są już załatwione... Będę musiał zatem skorzystać z samochodu zastępczego który mi przysługuje w AXA DIRECT. Czy ktoś orientuje się jakie samochody owa instytucja ma w swojej ofercie? Wyczytałem że dostaje się samochód takiej samej klasy jak mój własny czyli klasy średniej, lecz kompletnie nie wiem czego się spodziewać a to dla mnie ważne przy dalszym wyjeździe. Jeśli ktoś wie coś na ten temat lub korzystał już z takiej opcji, bardzo proszę o jakieś info ;)
Zontas
Początkujący

Zdjęcia: 17
Miejscowość: Bielsko-Biała
Prawo jazdy od: 25 01 2010
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Ford Transit
Silnik: 2.0 TDCi
Paliwo: Diesel
Typ: Van
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2005

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Motocykliści pomiędzy sznurami samochodów stojącymi w korku? Motocykliści pomiędzy sznurami samochodów stojącymi w korku?
    No i wreszcie wszystko jasne! Motocykle mogą poruszać się pomiędzy pasami! Wspólnie z redakcją Wysokich Obrotów, dodatku motoryzacyjnego Gazety Wyborczej, zadaliśmy pytanie, które od pewnego czasu nurtuje ...
    BMW M6 Gran Coupe - wysokie osiągi i luksus BMW M6 Gran Coupe - wysokie osiągi i luksus
    Trzeci wariant nadwoziowy rasowego samochodu sportowego BMW M6 zostanie zaprezentowany światu jako BMW M6 Gran Coupe, dołączając do znanych już modeli Coupe i Convertible. Nowy członek rodziny M6 nie wyrzekł się ani wyjątkowego ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Subaru Impreza STI