Scirocco 1.4 TSI, 160 KM - usterki

Scirocco 1.4 TSI, 160 KM - usterki

10 Sie 2018, 20:54

Dzień dobry wszystkim,
jestem na etapie kupna scirocco 1.4 TSI, 160 KM, 2010r. pod względem wizualnym wygląda wszystko dobrze, sprawdziłem VIN i nic poważnego nie wykryło (w porównaniu do Passata CC, którego ostatnio sprawdzałem, który - jak się okazało - miał skasowany cały przód...). VIN był sprawdzany za pomocą https://www.autobaza.pl/ (Poniżej wklejam raport). W książce serwisowej właściciel pokazywał mi hisotrię samochodu. Przy przebiegu około 100 000km został wymieniony cały silnik w serwisie volkswagena. Aktualnie samochód wygląda w porządku, silnik też dobrze chodzi, ale są "małe" usterki (poniżej wklejam zdjęcie wyników z komputera, które udostępnił mi właściciel). Mówił, że jakiś czujnik wentylatora trzeba wymienić czy coś. Nie znam się na tym, dlatego proszę o pomoc w zidentyfikowaniu co to za usterki i jaki byłby koszt ich naprawy

Dziękuję i pozdrawiam
szymi25
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota silniki 1JZ-GTE i 2JZ-GTE Toyota silniki 1JZ-GTE i 2JZ-GTE
    Sześć cylindrów w układzie rzędowym. Pojemność: od 2,5 do 3 litrów. Zalety: dostępność i dobry potencjał do tuningu. Silniki Toyoty z rodziny JZ zyskały już status legend. Solidny żeliwny blok jest w stanie ...
    Jak bezpiecznie holować samochód osobowy? Jak bezpiecznie holować samochód osobowy?
    Niezależnie od tego ile jeździmy samochodem dużo czy też mało nie możemy założyć, że nie przytrafi nam się awaria, która unieruchomi nasz pojazd. Dlatego warto wiedzieć co zrobić, gdy do takiej sytuacji dojdzie? Po ...

•  
    • Koncepcyjny Opel Flextreme GT/E
      Opel Astra G Coupe, wjazd na scenę
      IMG 0803
      kamera cofania radio gps