VW Scirocco 14 tsi 160 km

VW Scirocco 14 tsi 160 km

27 Mar 2013, 16:50

Witam. Mam pytanie odnosnie mojego samochodu, a mianowicie auto mi strasznie kopci po zapaleniu i po jakies chwili jazdy... odnosze wrazenie ze kopci jak jest zimny.. przy dodawaniu gazu zostaje straszna chmura dymu lecz jak autko juz rozgrzane to nic nie kopci?? czego to jest przyczyną?? i co do rozrzadu mam przejechane 91 tys, wiec musze zajechac tylko sprawdzic stan rozrzadu czy najlepiej bylo by juz go wymienic?? pozdrawiam
bagginek
Obserwowany

Auto: VW Scirocco
Silnik: 1.4 Tsi 160km
Paliwo: Benzyna
Rok produkcji: 2008

Re: VW Scirocco 14 tsi 160 km

28 Mar 2013, 11:57

Znam wyniki testu długodystansowego tego auta,z tym silnikiem(2008r),czapy z głów :!: Dymienie, to może być para wodna.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Renault ALASKAN pick-up Renault ALASKAN pick-up
    Po wprowadzeniu do sprzedaży w 2015 roku Renault Duster Oroch, pick-upa o ładowności pół tony, Renault przedstawia model ALASKAN, jednotonowego pick-upa o nadzwyczajnym designie. Solidny i wygodny, jest on doskonale ...
    Największa parada pojazdów elektrycznych Największa parada pojazdów elektrycznych
    Uhonorowany wieloma nagrodami Nissan LEAF już drugi raz w 2012 roku został wpisany do księgi rekordów. Konwój 225 tych samochodów okrążył tor wyścigowy Silverstone bijąc Światowy Rekord Guinnesa w kategorii„największa ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11
      Infiniti Q50
      GTP Light