Seat toledo mk1 - Wyłącznik świateł wewnętrznych nie działa

Seat toledo mk1 - Wyłącznik świateł wewnętrznych nie działa

24 Paź 2011, 14:06

Witam, nie działa mi wyłącznik świateł wewnętrznych pojazdu. Gdy ustawiam przełącznik na pozycję by światła zapalały się przy otwartych drzwiach i gasiły przy zamkniętych to i tak świecą cały czas. Pomyślałem, że może to jakiś wyłącznik czasowy, ale zamknąłem drzwi i czekałem dwie minuty - światła dalej twardo świeciły. Ma ktoś pomysł od czego powinienem zacząć, albo co mogło się zepsuć?
RabB.
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Warszawa
Auto: Seat Toledo mk1, 1.6

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowa Honda Civic Type R - pierwsze szczegóły i zdjęcia Nowa Honda Civic Type R - pierwsze szczegóły i zdjęcia
    Na Targach Motor Show we Frankfurcie podczas Konferencji prasowej, prezydent Honda Motor Europe ujawnił pierwsze szczegóły gorąco oczekiwanego nowego modelu Civic Type R. 2 - litrowy silnik nowego Civica Type R z bezpośrednim ...
    FIAT 500 L - auto zbudowane z myślą o rodzinie FIAT 500 L - auto zbudowane z myślą o rodzinie
    FIAT 500 L - stylistycznie włoska nowość nawiązuje do miejskiej, kultowej 500-setki, jest autem zbudowanym z myślą o rodzinie. Będzie go można podziwiać podczas targów MOTOR SHOW 2013 w Poznaniu. Większością wymiarów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Myjnia bikini, dziewczyny, carwash, 9
      Men's Day 2009
      Men's Day 2010
      Górskie drogi za oknem w samochodzie