Skoda Fabia radio okolo 150zł

Skoda Fabia radio okolo 150zł

14 Cze 2015, 16:06

Witam, poszukuję pomocy w wybraniu radia do mojego samochodu (niestety nie za bardzo się na tym znam ;/
Tak więc, interesuje mnie coś nie drogiego (około 150 zł)
Musi odtwarzać MP3, posiadać wejście AUX oraz USB, wejście CD może, lecz nie musi być (jeśli wiąże się to z obniżeniem ceny).
Polecicie mi coś godnego uwagi?

Pozdrawiam.
Nave
Obserwowany

Auto: Skoda Fabia 1

Re: Skoda Fabia radio okolo 150zł

14 Lip 2015, 13:33

W granicach tej ceny bez napędu CD możesz mieć całkiem fajne radyjko Peiying PY-9398. Ma całkiem fajny i prosty design, a do tego jest prosty w obsłudze. Ma do tego to co napisałeś i wyżej jeszcze BT który może się przydać.
Kacper
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 3348
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

Re: Skoda Fabia radio okolo 150zł

14 Lip 2015, 17:08

Peyinga będzie ciężko kupić w tych pieniądzach, ale wyższy model Canvy jak najbardziej.
[link wygasł]
W prawdzie jakości Blaupunkt'a czy Alpine'a nie będzie, ale Canva daje radę. Znajomy miał kiedyś w Corsie i grałe bardzo fajnie.
Podpis zwiał z miejsca zdarzenia - trwają poszukiwania.
kkamykk
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Frankfurt am Main
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Hyundai i40
Silnik: 1.6 GDI 135KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2013
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Najlepsza taksówka na świecie? Hybryda! Najlepsza taksówka na świecie? Hybryda!
    Był czas, gdy w Polsce, Niemczech i wielu innych krajach Europy na ulicach dominowały taksówki z silnikami Diesla, a jednym z najczęściej wybieranych samochodów był Mercedes W124. Dziś taksówkarze na ...
    Z grypą za kierownicą to prawie jak z alkoholem Z grypą za kierownicą to prawie jak z alkoholem
    W okresie zimowym mamy święta i niedługo później ferie zimowe więc dużo podróżujemy i często pokonujemy długie trasy samochodem. Zmęczenie i niskie temperatury mogą wówczas sprzyjać chorobie. Przeziębienie, ...

•