Skrzypienie w prawym kole

Skrzypienie w prawym kole

10 Sie 2018, 12:19

Witam mam problem z VW Borą otóż slysze w prawym przednim kole skrzypienie a moze jakby piszczenie (ocieranie). Dodam ze jest ono cykliczne w pewnym ulozeniu kola. W aucoe wymieniane byly przeguby zewnetrzne i wewnetrzne, klocki, amortyzatory, wahacze. Problem jest w tym ze po wymianie lozyska bylo ok na jakies 50km. Czasami slychac te piszczenie od poczatku jazdy a czasami po przejechaniu kilku km. Dodatkowo ustaje przy pewnych obrotach/predkosci. Np na biegu 3 jest to predkosc 40km/h jezeli przyspiesze lub zwolnie znowu to slychac. Wybaczcie ze tak duzo ale na prawde nie wiem juz co to moze byc. Sladow tarcia noe widac.
EvoLoN
Nowicjusz

Auto: VW Bora
Silnik: 1.9
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

Re: Skrzypienie w prawym kole

12 Sie 2018, 07:43

Sworznie wahaczy sprawdzone?
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota Supra - pięć generacji Toyota Supra - pięć generacji
    Toyota zaprosiła właścicieli oraz największych fanów klasycznych modeli Supry na zamkniętą imprezę z udziałem Tetsuyi Tady, twórcy Supry piątej generacji. Główny inżynier najnowszego sportowego coupe ...
    Konstrukcja nowego Lexusa LS - lekkie i mocniejsze materiały Konstrukcja nowego Lexusa LS - lekkie i mocniejsze materiały
    Nowy Lexus LS 500 – piąta generacja flagowej limuzyny japońskiej marki premium – został zbudowany w oparciu o nowatorską platformę, zapewniającą lepsze osiągi i większe bezpieczeństwo, uwzględniającą również ...

•  
    • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      SuperOES & BMW Challenge - 10.03.2012, Tor Poznań - zdj. 9
      Citroen C4 Picasso, bok, czarny kolor
      Czarny Nissan GTR, tył