Skup aut powypadkowych Kapral-Car

Skup aut powypadkowych Kapral-Car

07 Lis 2014, 05:54

Szukam sprawdzonej, rzetelnej firmy trudniącej się skupem aut powypadkowych. Chodzi mi generalnie o Bydgoszcz lub okolice, bo tam właśnie mieszkam. niezbyt wiem, gdzie się udać, gdyż do tej pory nie musiałem korzystać z tego rodzaju usług, natomiast trafiłem przypadkiem w sieci na firmę Kapral Car.
Czy ktoś z obecnych tu na forum miał może z nimi styczność? Może jest tu ktoś taki i zechce się wypowiedzieć? Ich stronka robi dobre wrażenie, wygląda przyzwoicie, no ale chętnie wysłuchałbym też opinii osób, które mogą powiedzieć coś więcej na temat Kapral Car. Z góry dzięki i pozdrawiam.
Googliano
Nowicjusz

Auto: Opel Corsa

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowy Driving Excitement Analyser w aplikacji MINI Connected Nowy Driving Excitement Analyser w aplikacji MINI Connected
    Najnowsza wersja aplikacji MINI Connected wyposażona jest w nową funkcję, niespotykaną na świecie – podczas przyspieszania, przełączania biegów, kierowania i hamowania naliczana jest odpowiednia punktacja dla ...
    SKODA Superb - nowy wygląd i mniejsze zużycie paliwa SKODA Superb - nowy wygląd i mniejsze zużycie paliwa
    SKODA rozpoczyna kolejny etap swojej ofensywy modelowej SKODĄ Superb. Model flagowy marki imponuje atrakcyjnymi nowymi elementami stylistyki SKODY, świeżym wnętrzem i ulepszonymi funkcjami. Zużycie paliwa i emisja CO2 oferowanych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Nissan Qashqai, wnętrze
      Centrum Testowania Silników Audi w Neckarsulm, silnik podczas testów
      Reverse Racer - Monster Truck, 6
      DKW Junior F11, 1963 rok, logo