Sprawdzajcie i porównujcie ceny na stacjach paliw

15 Lip 2022, 08:54

Wczoraj musiałem zatankować gaz w samochodzie i akurat jechałem w jedno miejsce gdzie po drodze mijam trzy stacje (znanych producentów żeby nie robić reklamy) więc stwierdziłem, że w drodze powrotnej wybiorę tą na której będzie najtaniej.

Na pierwszej stacji koszt LPG 3,76 zł/l, na drugiej 3,31 zł/l i na trzeciej 3,49 zł/l. Zobaczcie, że różnica nie jest mała i nie mówię tu o żadnych rabatach na stacjach. Między pierwszą, a drugą stacją różnica na litrze to 45 gr :shock: Zatankowałem jakieś 38 litrów więc w tym przypadku oszczędność porównując dwie pierwsze stacje to 17,1 zł. Uważam, że dużo.

Dodam jeszcze, że wspomniane stacje są na odcinku nie większym niż 15km.
Rokiko
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 23

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Biały, czarny, szary, niebieski dym z rury wydechowej: z czego wynika?
    Sprawnie działający samochód wydziela zazwyczaj bezbarwne spaliny. Problem może pojawić się w sytuacji, gdy dym wydobywający się z rury wydechowej nabierze różnych kolorów. Czarny, niebieski, szary, biały ...
    Lexus RX - pierwszy na świecie SUV klasy premium z napędem hybrydowym
    Debiutując w 1998 roku Lexus RX dał początek segmentowi luksusowych SUV-ów. Lexus RX był również pierwszym SUV-em z napędem hybrydowym. Powstały cztery generacje modelu, a w 2019 roku RX przeszedł gruntowny ...

•