Sprawdzenie auta Warszawa

01 Gru 2016, 19:53

Witam.
Gdzie najlepiej sprawdzić auto przed zakupem na terenie Warszawy? Chodzi mi tutaj konkretnie o cały przegląd. (marka BMW)
Samochód był serwisowany w ASO BMW, przez cały czas(wraz z wszelkimi naprawami) i ostatni przegląd miał 1k km temu.
Niestety moja wiedza na temat mechaniki aut jest znikoma i chciałbym być pewny, że kupuje auto 100% sprawne, bez wad technicznych.
Dzwoniłem do ASO na prymasa i koszt przeglądu 960zł - jest to uczciwa cena?
Serious
Obserwowany
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 14 07 2009
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: nie mam

05 Gru 2016, 13:27

Ja bym tyle nie zapłacił. Mam warsztat do którego jeżdżę na Liwskiej 4 w Warszawie i tam mi kompleksowo sprawdzają każdy samochód, który kupuję i jestem zawsze zadowolony. Kilku mechaników, elektryk i elektronik blacharz lakiernik wszystko na miejscu. I z reguły nie trzeba specjalnie długo czekać. telefon do nich 792 723 623 .
Myślę, że w pół ceny powinieneś się zmieścić.
mirekk1972
Nowicjusz
 
Posty: 3
Auto: Audi q7
Silnik: 3.0
Paliwo: Diesel
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2011

06 Gru 2016, 15:29

Serious napisał(a):Dzwoniłem do ASO na prymasa i koszt przeglądu 960zł - jest to uczciwa cena?
A dają ci gwarancję że tak jest faktycznie jak sprawdzą, a jak okaże się że za miesiąc padnie np. automat lub silnik? Naprawią go w ramach takiej gwarancji? Cena z kosmosu za sprawdzenie auta.

mirekk1972 napisał(a):Myślę, że w pół ceny powinieneś się zmieścić.

Do 300zł to uczciwa cena za kompleksowe sprawdzenia samochodu. Powyżej tej ceny to jedynie naciąganie klienta na dodatkowe koszty. Dodatkowo warsztat który wykonuje taką usługę powinien w cenie wystawiać certyfikat za nią z podanym przebiegiem i numerem VIN tego auta.
Kacper
Forumowicz VIP
 
Posty: 6842
Zdjęcia: 3348
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

08 Gru 2016, 10:30

Cześć, moim zdaniem powinieneś poszukać odpowiedniego warsztatu na necie. Poczytać opinie klientów na temat cen, usług itd. Ja szukałem na i znalazłem parę fajnych firm. Może Tobie też się uda? Powodzenia :)
Auto2016
Obserwowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 16 11 2006
Przebieg/rok: 48tys. km
Auto: Audi A4
Silnik: 1.9 TDI
Paliwo: Hybryda
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008

17 Lut 2017, 13:41

wiesz co w Euromasterze możesz zapytać, czasem mają promocje na darmowy serwis może akurat się załapiesz
bolek778
Nowicjusz
 
Posty: 14
Prawo jazdy: 04 05 1979
Auto: Audi

26 Gru 2017, 14:35

Najlepsze miejsce to Visionautoserwis w Pruszkowie. Samochód jest na bieżąco serwisowany u nich i jeżdżę bezproblemowo. Znają się na rzeczy, ani razu niczego nie reklamowałem, a robiłem już u nich sporo. Dużym plusem jest szybki termin realizacji napraw.
Franek74
Nowicjusz
 
Posty: 30
Prawo jazdy: 08 01 2008
Przebieg/rok: 6tys. km
Auto: nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Honda HR-V - kompaktowy SUV
    Consumer Reports przetestował kompaktowego SUV-a Hondy z niedostępnym w Polsce benzynowym silnikiem 1,8 l. Tak skonfigurowane auto uzyskało średni wynik 29 mpg. W miejskich warunkach było to 20 mpg, zaś na szybkiej trasie ...
    Bugatti Chiron - super samochód
    Bugatti Chiron to super samochód produkowany przez niemiecką markę Bugatti. Jest to następca modelu Veyron i jednocześnie jedno z najszybszych i najbardziej luksusowych samochodów na świecie. Chiron został zaprojektowany ...