Sprzedaje auto, jeździłem pół roku na cudzym ubezpieczeniu

Sprzedaje auto, jeździłem pół roku na cudzym ubezpieczeniu

06 Lut 2010, 16:04

Witam. Proszę tylko mnie nie skrzyczeć za to, że jeżdzę pół roku na czyimś dowodzie rejestrcyjnym i OC ale przepisy w Polsce są takie, że jest 30 dni na przerejestrowanie auta, ale jeżeli tego nie zrobie... nie ma konsekwencji, trzeba korzystać w lukach w prawie.
Ale mam takie pytanie. Czy sprzedając auto i dając swoja i poprzednią umowe K/S nabywca bez problemów zarejestruje na siebie autko ? Prosiłbym o to jak jest w życiu a nie w paragrafach. Dziekuje.
miki660
Nowicjusz

Miejscowość: Olsztyn

Re: Sprzedaje auto, jeździłem pół roku na cudzym ubezpieczen

06 Lut 2010, 16:35

Przyszły właściciel musi mieć umowę między nim, a Tobą, oraz drugą umowę między Tobą, a poprzednim właścicielem. Jeżeli ma te dwie umowy nie będzie miał problemu.
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Re: Sprzedaje auto, jeździłem pół roku na cudzym ubezpieczen

06 Lut 2010, 17:44

Dziękuje bardzo, to chciałem usłyszeć :)
miki660
Nowicjusz

Miejscowość: Olsztyn
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mobilność elektryczna w BMW Group ma już 40 lat Mobilność elektryczna w BMW Group ma już 40 lat
    Pod koniec 1975 eksperymentalny pojazd zbudowany w oparciu o BMW LS oraz wyposażony w nowe akumulatory oraz nowy silnik elektryczny zaczął przynosić pierwsze rezultaty. Następnie, w roku 1980, zapoczątkowany został projekt ...
    Wymiana filtra kabinowego - Honda Civic VIII (UFO) 1.8 i-VTEC [porady] Wymiana filtra kabinowego - Honda Civic VIII (UFO) 1.8 i-VTEC [porady]
    Jak wymienić filtr kabinowy w samochodzie Honda Civic VIII (UFO) 1.8 i-VTEC 140KM modelu produkowanym w latach 2006 - 2011? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie poniżej w załączonym filmiku w który pokazujemy jak to ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      Autosacrum 2009
      Subaru Impreza STI