STC volvo s60 2001

20 Mar 2020, 06:34

Witam. Volvo s60 2001r. Po wymianie tylnej piasty koła zaczęło mi się załączać stc ("system track control" system połaczony z abs który w trakcie nagłego ruszania nie wprowadza kół w poslizg). Mogę przyciskiem to wyłączyć. Po odpaleniu silnika, przejechaniu jakiegoś 1km i ponownym włączeniu stc problem znika do kolejnego odpalenia. Ma ktoś jakiś pomysł co zrobić z tym fantem?
Sztabnik1
Obserwowany

• 20 Mar 2020, 19:18

Czyli problem z systemem pojawia się od razu pod odpaleniu auta jak jeszcze nie ruszysz?
    Gasisz auto bez kontrolki STS a jak już ponownie zapalasz to ona świeci pomimo że samochodem nie ruszałeś z miejsca?
    Czy kontrolka zapala się zaraz po pierwszym ruszeniu?
    Cichy77
    Forumowicz VIP

Zdjęcia: 68
    Auto: Mam, często zmieniam!

21 Mar 2020, 09:17

System załącza się po ruszeniu i oczywiscie ogranicza obroty do około 3000
    Sztabnik1
    Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Demontaż klamki Porsche Cayenne Demontaż klamki Porsche Cayenne
    Jak wymontować klamkę/wkładkę kierowcy w Porsche Cayenne II gen. Może wydawać się to proste a jednak wielu ma z tym problem. Należy zdemontować zaślepkę wewnątrz drzwi. Należy przygotować torx 20 i w pierwszej kolejności ...
    Lexus LC Convertible - czyli model ze zdejmowanym dachem Lexus LC Convertible - czyli model ze zdejmowanym dachem
    Coraz więcej wskazuje na to, że Lexus LC ze zdejmowanym dachem faktycznie wyjedzie na drogi. Dobre wieści w tej sprawie płyną do nas z Australii. Spodziewany debiutu Lexusa LC Convertible rozbudził również plotki na ...

•  
    • Warto przeczytać