Sterowanie radiem LG LAC5900RN z kierownicy Focusa.

Sterowanie radiem LG LAC5900RN z kierownicy Focusa.

10 Sty 2010, 21:18

Witam.

Posiadam radio LG LAC5900RN, które posiada wyprowadzony przewód "wire remote" w postaci żeńskiego wtyku jack i będę montował je do Forda Focusa, gdy tylko dostanę zaślepkę i przejściówki z fabrycznych kostek na ISO. Interesuje mnie taka rzecz, czy będzie możliwe sterowanie tym radyjkiem z kierownicy tak samo, jak steruje się tym fabrycznym radiem? Nie wymagam sterowania wszystkimi funkcjami ale chociaż głośnością? Jeżeli istnieje taka możliwość, to co jest mi potrzebne aby to radio LG uruchomić ze sterowaniem z kierownicy?

Za wszelką pomoc z góry ślicznie dziękuję.

Pozdrawiam.
EQALISER
Nowicjusz

Miejscowość: Jaworzno

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Poradnik - kupujemy auto za kilka tys zł Poradnik - kupujemy auto za kilka tys zł
    Do stworzenia tego poradnika skłoniły mnie dwie rzeczy. Pierwsza to fakt, że na nasze forum trafia sporo osób, które chcą kupić auto w przysłowiowej "cenie średniego roweru" do dojazdów do pracy, szkoły, ...
    Ubezpieczenie samochodu krok po kroku Ubezpieczenie samochodu krok po kroku
    Stając się właścicielem pojazdu, niezależnie od tego, czy jest to auto nowe czy używane, zachodzi konieczność wykupienia obowiązkowego ubezpieczenia OC. W przypadku zakupu auta używanego, które jest już zarejestrowane ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Zaporożec ZAZ 965, 1966 rok
      Z ulicy na tor - Poznań
      chevrolet matiz
      Renault Type AX z zabudowa - 1913 r.