Stłuczka na parkigu jako sprawca

06 Maj 2019, 20:11

Miałam mała stłuczkę na parkingu( możliwe że lekko zarysowałam komuś auto), pozostałam na miejscu wypadku jednka czekając na wlaściciela siedziałam w aucie.
Właściel przyszedł i ja nie wysiadłam( spanikowałam przyznaje się)
Własciciel nie zauważył nic i odjechał a ja zgłupiałam i po jakimś czasie dopiero odjechałam z tamtąd. Wiem że to moja głupota, powinnam wysiąść, teraz bardzo tego żałuję. Chciałam się jednak poradzić. Nie mam pojęcia czy tam były kamery, jeżeli były to za ile czasu powinno przyjść wezwanie od policji?
Nie mam pojęcia czy wg coś się stało, czy zarysowałam auto, ponieważ wysiadłam sprawdziłam i nic takiego nie zauważyłam jednak byłam tak zdenerwowana, że teraz już sama nie wiem. Jest mi wstyd że tak postąpiłam, bardzo proszę o to aby mnie nie wyśmiewać lub obrażać tylko odpowiedzieć na moje pytanie, bardzo mi zależy żeby się o tym dowiedzieć. Auto nie było moje,ale wiem że winę wezmę na siebie i zapłacę za szkodę
Poza tym chciałam zapytać co grozi mi w takiej sytuacji
Mia0000
Nowicjusz
 
Posty: 8

06 Maj 2019, 23:30

Mia0000 napisał(a):Nie mam pojęcia czy tam były kamery, jeżeli były to za ile czasu powinno przyjść wezwanie od policji?
Jeżeli właściciel uszkodzonego pojazdu zgłosi szkodę i będzie wiedział gdzie to się stało to i tak będzie problem z ustaleniem sprawcy. Może tak być że nie zauważy problemu przez kilka dni a jak już go zobaczy to nie będzie wiedział gdzie mogło dojść do takiego uszkodzenia i nie będzie zgłaszał tego faktu na policję.

Czy ty na swoim samochodzie masz widoczne jakieś uszkodzenie w miejscu którym zrobiłaś tą obcierkę czy jak to tam się nazywa?
Cichy77
Forumowicz VIP
 
Posty: 5225
Zdjęcia: 62
Auto: Mam, często zmieniam!

07 Maj 2019, 06:33

Ja nie zauważyłam otarci na aucie jednak jak wróciłam do domu miałam pęknięty kołpaki od koła,nie wiem czy to stało się wtedy czy podczas powrotu do domu.
Dlaczego będzie problem z ustaleniem sprawcy, jeżeli będą kamery to bez problemu mnie namierzą. A jeżeli by mnie znaleźli to wie ktoś ile czasu minie zanim dostanę wezwanie?
Mia0000
Nowicjusz
 
Posty: 8

07 Maj 2019, 09:19

Jeżeli poszkodowany zgłosi to na policje i bedzie wiedział gdzie to się stało a oni odczytaja zapisy z kamer to w ciągu tyg od zgloszenia mozna sie spodziewać policji w domu ale wątpię aby cos z tego wyszlo
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16271
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4

07 Maj 2019, 13:54

Czyli nie przyjdzie list tylko policja do domu?
Mia0000
Nowicjusz
 
Posty: 8

07 Maj 2019, 14:03

Najprowdopodobniej tak bedzie ze dzielnicowy Cię odwiedzi jak bedzie sprawa w toku
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16271
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4

07 Maj 2019, 15:34

I to powinno być w ciągu tygodnia, dwóch tygodni czy miesiąca? Ile takie coś może trwać?
Mia0000
Nowicjusz
 
Posty: 8

07 Maj 2019, 15:35

I dlaczego napisałeś że wątpisz żeby coś z tego było ?
Mia0000
Nowicjusz
 
Posty: 8

07 Maj 2019, 16:41

Przeczytaj wszystko od początku
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16271
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4

07 Maj 2019, 23:21

A czy jako młodocianemu kierowcy mogą mi za to zabrać prawojazdy?
Mia0000
Nowicjusz
 
Posty: 8

07 Maj 2019, 23:26

nie grozi Ci to
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16271
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4