STUDIA

STUDIA

22 Mar 2009, 13:40

Witam wszystkich jestem nowym użytkownikiem :mrgreen:

Jestem w technikum na profilu obsługa i naprawa pojazdów samochodowych...i mam pytanie gdzie dalej isć na studia<najlepiej> interesowała by mnie diagnostyka samochodowa,ewentualnie naprawa komputerów samochodowych :wink:
Mam nadzieje ze ktoś na tym forum uczy sie np na politechnice i doradzi coś :mrgreen:
RAVEN
Nowicjusz

Re: STUDIA

14 Kwi 2009, 13:49

tez o tym mysle, zwiazac sie jakos z motoryzacja, jako technolog czy jakis wyzszy mechanik (a nie jakis zwykly od pana zbyszka z grunwaldzkiej XD).

Mysle ze mechanika budowa maszyn lub elektrotechnika i brac specjalizacje przydatna w motoryzacji :)
CruelRaze
Nowicjusz

15 Kwi 2009, 22:02

no dokładnie od pana zbyszka to bez studiów można być :D ale ja mimo wszystko wolałbym poszerzyć wiedze....choć zbyt wielkiego odzewu nie ma na tym forum ;p
RAVEN
Nowicjusz

19 Kwi 2009, 07:34

nie wiem czy moge podac link do innego forum
ale mysle ze na streetracing pe el bedzie wiekszy troche odzew :)
CruelRaze
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Alfa Romeo Stelvio - SUV-em klasy premium Alfa Romeo Stelvio - SUV-em klasy premium
    Pierwszy SUV w przeszło 100-letniej historii włoskiej marki. W Stelvio przestronność i wymiary samochodu sportowo-użytkowego idealnie harmonizują z cechami charakterystycznymi dla marki. Linia nadwozia odzwierciedla bezkompromisowe ...
    Centrum testowania silników Skody Centrum testowania silników Skody
    SKODA zainwestowała blisko 34 mln euro w nowe centrum testowania jednostek napędowych. To kamień milowy na ścieżce rozwoju Producenta. Nowa inwestycja marki polega na rozbudowie istniejącego już od 2008 roku Centrum Technologii ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009