Suzuki Grand Vitara nieche prześć na gaz

Suzuki Grand Vitara nieche prześć na gaz

20 Sie 2008, 16:11

Witam. Mam taki problem wyjechalem na wakacje samochodem jechalem na gazie i wszystko grało, jak gaz się skończył przełączylem na benzyne i tak jeździłem ok. tygodnia. Dzień przed wyjazdem przęłączylem na gaz sprawdzając czy mam go coś jeszcze butli i załączył, znów przeszedłem na benzyne. Zatankowałem gaz i chce przełączyć na benzyne i słysze tylko pstryknięcie i diody przelatują na komputerku i znów cofa się na benzyne. Czym może być to spowodowane?

Pozdrawiam
Jacek
plusgsm5
Nowicjusz

Re: Suzuki Grand Vitara nieche prześć na gaz

21 Sie 2008, 11:48

witam, dobrze byłoby napisać jaki system ma pan zamontowany w aucie, bo każda instalacja ma inne rozwiązania. czy to tradycja, czy sekwencja- jaka zastosowana elektronika... jak najwięcej danych, warto podać też coś o aucie- co za model.
Sylwia
Sylwia
Sylwia Sz.P
Nowicjusz

Miejscowość: Tychy

Re: Suzuki Grand Vitara nieche prześć na gaz

21 Sie 2008, 21:35

W aucie mam zamontowany uklad elektroniczny.Samochod to Suzuki Grand Vitara z 04 r. Gaz byl montowany w 05 r i jak sie nie byle to tradycyjny.
plusgsm5
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie śpij za kierownicą podczas jazdy! Nie śpij za kierownicą podczas jazdy!
    Zmęczenie to prawdopodobnie najbardziej bagatelizowany czynnik wśród przyczyn wypadków drogowych, ponieważ jego rzeczywisty udział jest trudny do zmierzenia. Szacuje się, że zmęczenie ma wpływ na nawet 30% wypadków ...
    Ogrzewanie kabiny podczas postoju i komfortowe warunki pracy Ogrzewanie kabiny podczas postoju i komfortowe warunki pracy
    Transport spedycyjny to potężna gałąź europejskiej gospodarki. Codziennie miliony kierowców pokonują setki kilometrów autostrad i dróg by dowieźć dany ładunek w wyznaczone miejsce o wyznaczonym czasie. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Monster Truck Rock Star, 11
      Autosacrum 2009
      S2020005