Sygnał włączonych świateł

Sygnał włączonych świateł

11 Lut 2016, 02:48

Witam,
Może ktoś będzie umiał wyjaśnić co się dzieje z moją Bertone.
Otóż dziś po 8h postoju otworzyłam drzwi od strony kierowcy i usłyszałam dźwięk sygnalizujący włączone światła. Oczywiście wszystko sprawdziłam i światła włączone nie były. Po włączeniu zapłonu dźwięk ustał. Odpaliłam bez problemu pojechałam do domu. Zgasiłam, wyjęłam kluczyk, otworzyłam drzwi - znów dźwięk świateł. Sprawdziłam wszystko, obeszłam auto dookoła czy aby na pewno żadne światło nie robi zwarcia. Niestety, albo stety wszystko było w porządku. Dodam, że to pierwsza taka sytuacja w tym aucie.
Może ktoś z Was ma jakiś pomysł co się może dziać?
Będę wdzięczna za podpowiedzi.
Pozdrawiam :)
emka0990
Obserwowany

Prawo jazdy od: 26 08 2009
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Opel Astra Bertone
Silnik: 1,8
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

Re: Sygnał włączonych świateł

02 Mar 2016, 00:06

Ja bym sprawdził na początek włącznik który jest w drzwiach kierowcy. Powinien mieć dwa oddzielne konektory, jeden do oświetlenia wnętrza, a drugi do sygnalizacji włączonych świateł. Czasem styki śniedzieją i wystarczy przeczyścić.

Sprawdź jeszcze czy jak otwierasz drzwi to czy zapala się światełko do oświetlania wnętrza.
Kacper
Stały forumowicz

Zdjęcia: 3298
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Północ - Południe SKYACTIV, wielki finał wyprawy Mazdy Północ - Południe SKYACTIV, wielki finał wyprawy Mazdy
    Wyprawa Mazdy "Północ-Południe SKYACTIV" dotarła do mety. Właśnie zakończyła się dwutygodniowa podróż Haliny Mlynkovej i Łukasza Nowickiego w ramach projektu Północ-Południe SKYACTIV, realizowanego przez ...
    10 faktów na temat programu ogniw paliwowych Hyundaia 10 faktów na temat programu ogniw paliwowych Hyundaia
    Do końca 2015 roku na europejskich drogach pojawi się 250 egzemplarzy modelu Hyundai ix35 Fuel Cell napędzanego ogniwami paliwowymi. Do końca 2015 roku do europejskich klientów trafi 250 egzemplarzy modelu Hyundai ...

•  
    • Fiat Freemont Cross
      1/4 mili Bemowo
      Nissan 200SX S14, 3
      Ferrari 430 GT3, VERVA Street Racing